Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Liitettävyys | |
| Bluetooth-versio | 6.0 |
| Langaton alue | 10 m |
| Yhteysteknologia | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | ![]() |
| Bluetooth-profiilit | A2DP, AVRCP, HFP, SBC |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 34 g |
| Tuotteen korkeus | 18,7 mm |
| Tuotteen leveys | 15,1 mm |
| Tuotteen syvyys | 21,6 mm |
| Latauskotelon mitat (L x S x K) | 38,3 x 26,5 x 57,3 mm |
| Virranhallinta | |
| USB C-tyypin latausportti | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 85 g |
| Pakkauksen syvyys | 34 mm |
| Pakkauksen korkeus | 112 mm |
| Pakkauksen leveys | 96 mm |
| Pakkaustyyppi | Kartonki |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonien lukumäärä | 4 |
| Mikrofonityyppi | Kiinteä |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokkeiden taajuus | 20 - 20000 Hz |
| Kuulokkeiden herkkyys | 105 dB |
| Impedanssi | 16 Ω |
| Ajuriyksikkö | 1 cm |
| Korvakytkentä | Korvan sisäinen |
| Ohjaimen tyyppi | Dynaaminen |
| Tulppakuulokkeen tyyppi | Korvanapit |
| Suurin syöttöteho | 3 mW |
| Meluntorjuntatyyppi | Aktiivinen |
| Melua vaimentava | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Virtalähde mukana | ![]() |
| Kantokassi | ![]() |
| Pika-aloitusopas | ![]() |
| Ylimääräiset korvasovitteet | ![]() |
| Settiin sisältyvät lisävarusteet | 3 koon silikoniset korvanapit |
| Latauskotelo | ![]() |
| Latauskotelon kapasiteetti | 410 mAh |
| Akku | |
| Akkuteknologia | Litium polymeeri (LiPo) |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Akun latausaika | 2 h |
| Akun käyttöikä (maks.) | 36 h |
| Musiikin toistoaika | 8 h |
| Pikalataus | ![]() |
| Latauksen merkkivalo | ![]() |
| Paristokäyttöinen | ![]() |
| Latauslähde | USB |
| Vasemman kuulokkeen akun teho | 50 mAh |
| Oikean kuulokkeen akun teho | 50 mAh |
| Jatkuva äänen toistoaika (latauskotelolla) | 36 h |
| Akkuteknologia (latauskotelo) | Litium polymeeri (LiPo) |
| Pariston kapasiteetti (latauskotelo) | 410 mAh |
| Jatkuva äänen toistoaika (latauskotelolla/ANC:llä) | 21 h |
| Jatkuva äänen toistoaika (latauskotelolla/ilman ANC:tä) | 28 h |
| Jatkuva äänen toistoaika (ANC:llä) | 6 h |
| Jatkuva äänen toistoaika (ilman ANC:tä) | 8 h |
| Muut ominaisuudet | |
| Digital Signal Processing (DSP) | ![]() |
| Suorituskyky | |
| LED-merkkivalot | ![]() |
| Tuotteen väri | Musta |
| Äänenvoimakkuuden säätö | Kosketus |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| International Protection (IP)-koodi | IPX4 |
| Kuulokkeiden tyyppi | Kaksikanavainen |
| Käyttötapa | In-ear |
| Operointinäppäimet | Moninäppäin |
| Suositeltu käyttö | Puhelut/Musiikki |
| Tuotetyyppi | Kuulokkeet |
| Markkinasegmentti | Kuluttaja |
| Ohjausyksikön tyyppi | On-ear control unit |
| Toimii Google Assistantin kanssa | ![]() |
| Toimii Apple Sirin kanssa | ![]() |
| EAN | 4895229178120 |
Philips TAT2200BK/00 -kuulokkeet ovat täysin langattomat in-ear-kuulokkeet, jotka on suunniteltu musiikin kuunteluun ja handsfree-puheluiden hallintaan. Laitteen aktiivinen vastamelutoiminto (ANC) perustuu myötäkytkentätekniikkaan, joka havaitsee ja vähentää ympäristön hälyääniä ennen kuin ne saavuttavat korvan. IPX4-luokituksen mukainen roiskeveden- ja hienkestävä rakenne suojaa laitetta kosteudelta, mikä mahdollistaa käytön vaihtelevissa sääolosuhteissa. Ergonomisen muotoilun ansiosta kuulokkeet pysyvät tukevasti paikoillaan myös liikkuessa.
Puheluita varten kuulokkeissa on neljän mikrofonin järjestelmä, joka takaa selkeän puheäänen erilaisissa ympäristöissä. Äänenvoimakkuutta ja toistoa hallitaan suoraan kuulokkeiden ulkopinnan kosketuspainikkeilla. Langaton Bluetooth 6.0 -yhteys takaa vakaan toiston yhteensopivien älylaitteiden kanssa. Kuulokkeiden erilliset LED-merkkivalot ilmaisevat laitteen toimintatilan.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 10 mm:n dynaamiset kaiutinelementit
- Akunkesto jopa 8 tuntia, latauskotelon kanssa yhteensä 36 tuntia
- Litiumpolymeeriakun latausaika kaksi tuntia
- 10 minuutin pikalataus
- Langaton kantama jopa 10 metriä
- Tuetut Bluetooth-profiilit ja -koodekit: A2DP, AVRCP, HFP ja SBC
- Impedanssi 16 ohmia ja herkkyys 105 dB
- Sisäänrakennettu digitaalinen signaalinkäsittely (DSP)
- Laitteen kokonaispaino 34 grammaa
- Myyntipakkaus sisältää latauskotelon, USB-C-kaapelin, kolmet erikokoiset silikonisovitteet ja pikaoppaan
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 02.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
- EU Declaration of Conformity (English)
- manual pdf (English)


