Google Pixel Buds 2a -langattomat nappikuulokkeet, Berry
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Tekniset tiedot | |
| Valmistettu kierrätetyistä materiaaleista | ![]() |
| Järjestelmävaatimukset | |
| Tuetut käyttöjärjestelmät | Android, iOS |
| Liitettävyys | |
| Bluetooth-versio | 5.4 |
| Yhteysteknologia | Langaton |
| Bluetooth | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 4,7 g |
| Tuotteen korkeus | 17,8 mm |
| Tuotteen leveys | 23,1 mm |
| Tuotteen syvyys | 16 mm |
| Vasemman kuulokkeen paino | 4,7 g |
| Oikean kuulokkeen paino | 4,7 g |
| Latauskotelon mitat (L x S x K) | 50 x 24,5 x 57,2 mm |
| Virranhallinta | |
| USB C-tyypin latausportti | ![]() |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonien lukumäärä | 2 |
| Mikrofonityyppi | Kiinteä |
| Kuulokkeet | |
| Ajuriyksikkö | 1,1 cm |
| Korvakytkentä | Korvan sisäinen |
| Ohjaimen tyyppi | Dynaaminen |
| Meluntorjuntatyyppi | Aktiivinen |
| Läpinäkyvyystila | ![]() |
| Melua vaimentava | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Virtalähde mukana | ![]() |
| Kantokassi | ![]() |
| Pika-aloitusopas | ![]() |
| Ylimääräiset korvasovitteet | ![]() |
| Latauskotelo | ![]() |
| Akku | |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Akun käyttöikä (maks.) | 27 h |
| Musiikin toistoaika | 10 h |
| Pikalataus | ![]() |
| Latauksen merkkivalo | ![]() |
| Paristokäyttöinen | ![]() |
| Jatkuva äänen toistoaika (latauskotelolla/ANC:llä) | 20 h |
| Jatkuva äänen toistoaika (latauskotelolla/ilman ANC:tä) | 27 h |
| Jatkuva äänen toistoaika (ANC:llä) | 7 h |
| Jatkuva äänen toistoaika (ilman ANC:tä) | 10 h |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Marja |
| Ohjaustyyppi | Kosketus |
| International Protection (IP)-koodi | IP54 |
| Kuulokkeiden tyyppi | Kaksikanavainen |
| Käyttötapa | In-ear |
| Suositeltu käyttö | Puhelut/Musiikki |
| Tuotetyyppi | Kuulokkeet |
| Markkinasegmentti | Kuluttaja |
| Selkeä ääni | ![]() |
| Korvan sisäisen paineen alennus | ![]() |
| EAN | 0840353930827 |
Berry-väriset Google Pixel Buds 2a -nappikuulokkeet ovat täysin langattomat kuulokkeet, jotka on suunniteltu musiikin kuunteluun ja puheluihin. Aktiivinen melunvaimennus suodattaa ympäristön ääniä, ja kaksoismikrofonijärjestelmä hyödyntää Clear Calling -toimintoa, joka eristää äänesi taustahälystä puheluiden aikana. Äänenvoimakkuutta ja median toistoa voi hallita napauttamalla tai pyyhkäisemällä kuulokkeiden ulkopinnalla olevia kosketuslevyjä. Kuulokkeet ovat yhteensopivat sekä Android- että iOS-laitteiden kanssa.
Kuulokkeet yhdistetään Bluetooth 5.4 -yhteydellä. Niillä on IP54-luokitus, joten ne sietävät pölyä ja roiskevettä ja sopivat hyvin treenaamiseen tai käyttöön kevyessä sateessa. Mukana toimitettava kotelo suojaa kuulokkeita ja lataa ne USB-C-liitännän kautta. Kotelon LED-merkkivalo ilmaisee akun varaustason.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kaiutinelementit: 11 mm:n dynaamiset elementit stereotoistoon
- Toistoaika yhdellä latauksella: Jopa 10 tuntia
- Akunkesto yhteensä: Jopa 27 tuntia latauskotelon kanssa
- Pikalataus: 5 minuutin lataus tuo lisää käyttöaikaa
- Paino: 4,7 grammaa per kuuloke
- Pakkauksen sisältö: Eri kokoisia korvasovitteita
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitusaika: Ei toimitustietoja


