1790€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Tekniset tiedot | |
| Lämmönlähde | Sähkö |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 1,51 kg |
| Tuotteen korkeus | 95 mm |
| Tuotteen leveys | 230 mm |
| Tuotteen syvyys | 240 mm |
| Johdon pituus | 0,7 m |
| Virranhallinta | |
| Teho | 750 W |
| AC-syöttötaajuus | 50/60 Hz |
| AC-syöttöjännite | 220 - 240 V |
| Ominaisuudet | |
| Laajennuspaikkoja | 2 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Liukumattomat jalat | ![]() |
| Tarttumaton pinnoite | ![]() |
| Merkkivalo | ![]() |
| Cool touch-kahva(t) | ![]() |
| Levyt tarttumattomalla pinnoitteella | ![]() |
| Voileipien määrä | 2 |
| Kahva lukolla | ![]() |
| Pystysuora varastointi | ![]() |
| Sandwich-toiminto | ![]() |
| Viipaleiden lukumäärä | 2 viipale(i)ta |
| EAN | 5905575902719 |
Adler AD 3069 on voileipägrilli, jolla valmistat kaksi täytettyä voileipää kerralla. Lämmityselementit ruskistavat leivän molemmat puolet samanaikaisesti, ja tarttumattomien, jaettujen paistolevyjen ansiosta voileivät irtoavat helposti. Painoltaan 1 510 gramman laite pysyy tukevasti paikallaan käytön aikana.
Laitteen kahva pysyy viileänä, ja lukitusmekanismi varmistaa, että levyt pysyvät tiiviisti kiinni ja paistotulos on tasainen. Vakauden takaamiseksi pohjassa on liukumattomat jalat. Mustan voileipägrillin virtajohto on 0,7 metriä pitkä. Laite toimii tavallisella 220–240 V verkkovirralla, ja 95 mm korkeuden ansiosta se mahtuu vaivatta useimpien keittiökaappien alle.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Teho 750 W
- Paistopinta-ala 220 x 125 mm (kahdelle voileivälle)
- Pystysuora säilytys
- Virran merkkivalo
- 50/60 Hz yhteensopivuus
- Kiinteä 0,7 metrin virtajohto
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitus: 08.06. - 10.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 09.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 10.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Arvioitu toimitusaika: 08.06. - 10.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

