6490€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Liitettävyys | |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Bluetooth | ![]() |
| 3,5 mm liitin | ![]() |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 270 g |
| Mikrofoni | |
| Mikrofonin taajuus | 100-10000 Hz |
| Mikrofonin herkkyys | -42 dB |
| Mikrofonin suuntatyyppi | Kardioidi |
| Mikrofonityyppi | Puomi |
| Melua vaimentava mikrofoni | ![]() |
| Kuulokkeet | |
| Kuulokkeiden herkkyys | 98 dB |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Ajuriyksikkö | 4 cm |
| Ohjaimen tyyppi | TriForce |
| Melua vaimentava | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Johdon pituus | 1,3 m |
| Tuotteen väri | Musta |
| Käyttötapa | Pääpanta |
| Suositeltu käyttö | Pelaaminen |
| EAN | 8887910061114 |
Razer Kraken Kitty V3 X on langalliset stereopelikuulokkeet. Niiden korvat peittävä, suljettu rakenne vaimentaa taustahälyä passiivisesti. Kuulokkeissa on Razer TriForce -elementit, joiden 20–28 000 Hz:n taajuusalue toistaa tarkasti niin syvät bassot kuin korkeat äänet.
Integroitu kardioidi-puomimikrofoni on suunniteltu puhekäyttöön: se poimii äänesi selkeästi ja vaimentaa samalla taustahälyä. Runko on valmistettu alumiinista, ja korvapehmusteissa on kankaan ja tekonahan yhdistelmällä päällystetty muistivaahto. Langallisen liitännän ansiosta kuulokkeet toimivat suoraan tietokoneiden, nykyisten pelikonsolien ja muiden tavallisella ääniliitännällä varustettujen laitteiden kanssa.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kaiutinelementit: 40 mm elementit tarkkaan äänentoistoon
- Impedanssi: 32 Ω, sopii yleisille analogisille laitteille
- Herkkyys: 98 dB
- Mikrofoni: -42 dB herkkyys 100–10 000 Hz taajuusalueella
- Kaapelin pituus: 1,3 m
- Paino: 270 g
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 01.06.
Arvioitu toimitus: 01.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Arvioitu toimitusaika: 01.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Arvioitu toimitusaika: 02.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


