2190€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Laatikon sisältö | Mustepatruuna |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 40 g |
| Tuotteen korkeus | 115 mm |
| Tuotteen leveys | 113 mm |
| Tuotteen syvyys | 37 mm |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 20 - 80% |
| Varastointilämpötila | -40 - 60 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 15 - 32 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 10 - 90% |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 50 g |
| Pakkauksen syvyys | 37 mm |
| Pakkauksen korkeus | 115 mm |
| Pakkauksen leveys | 113 mm |
| Erityisominaisuudet | |
| 199764139566, 199764139573, 199764139580, 199764139597, 199764139603 | |
| Muut ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta |
| UNSPSC-koodi | 44103105 |
| Ulkopakkauksen kokonaispaino | 3,04 kg |
| Kokonaispaino (ulkopakkaus) | 3,27 kg (7.2 lbs) |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Mustesuihku |
| Yhteensopivuus | HP 302 -mustepatruunat toimivat seuraavissa laitteissa: HP DeskJet 2620, 2622, 2630, 2632, 2633, 2634, 3630, 3633, 3639, 3720, 3733, 3750, 3760, 3762, 3764 HP Envy 4520, 4524, 4526, 4527, 4528, 5020, 5030, 5032 HP OfficeJet 3831, 3833, 3835, 4650, 4652, 4654, 4657, 4658, 5220, 5230 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Musta |
| Alkuperämaa | Malesia |
| Mustepatruunan tyyppi | Perusvärintuotto |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Mustan musteen määrä | 2 ml |
| Mustan musteen sivun tuotto | 120 sivua |
| Mustien mustekasettien määrä | 1 |
| Syöttötyyppi | Kertapakkaus |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan mitat (L x S x K) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Tuotteita lavalla | 2880 kpl |
| Kotelon tai ulkopakkauksen mitat (L x S x K) | 588 x 198 x 172 mm |
| Kotelon tai ulkopakkauksen määrä | 60 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 8 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 48 kpl |
| Kuormalavan paino | 183,4 kg (404.3 lbs) |
| Kuormalavan mittasuhteet | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Tuotepakkauksen paino | 3,4 kg |
| Lavan paino | 183,4 kg |
| Määrä per tuotepakkaus | 60 kpl |
| Pääkotelon (ulko) bruttopaino (brittiläinen) | 3,4 kg (7.5 lbs) |
| EAN | 0199764139603 |
| Takuu | 1 vuosi |
HP 302/304 -mustekasetti on suunniteltu mustavalkotulostukseen. Pigmenttipohjainen muste takaa tarkan ja pitkäikäisen jäljen. Aito HP-komponentti varmistaa, että tulostuspään paine ja musteen virtaus pysyvät optimaalisina. Kasetti toimii tasalaatuisesti loppuun asti, mikä vähentää virhetulosteiden tarvetta. Se on helppo asentaa yhteensopiviin tulostimiin ilman erillisiä säätöjä.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 120 sivun riittoisuus: sopii vähäiseen tai kohtalaiseen tulostamiseen.
- 2 ml mustetta: vakiomäärä tavalliseen kotitulostukseen.
- Pigmenttipohjainen muste: tahraamaton lopputulos ja selkeä teksti tavallisella toimistopaperilla.
- UL ECOLOGO -sertifiointi: täyttää asetetut ympäristövaatimukset.
- Yksittäispakkaus: sisältää yhden mustan kasetin.
- Yhteensopivuus: toimii useiden HP DeskJet-, Envy- ja OfficeJet-tulostimien kanssa, mukaan lukien mallit 2622, 3630, 4520 ja 3831.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: Suljettu
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
- leaflet (English)
- Safety Data Sheet (English)
- leaflet (Svenska)
- Safety Data Sheet (Svenska)
- leaflet (Suomi)
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

