Neomounts FPMA-LIFT100 adapter, för 1 skärm, 10-27", med höjdjustering, 8 kg, silver
Tillverkare: NEWSTAR
ID: FPMA-LIFT100
Beräknad leverans: 15.05 - 18.05
3st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Manuals
Tekniska data
MaterialStål
UrsprungslandKina
Anslutningar
Uttag för mikrofon/linje incross
Inbyggd USB-hubbcross
USB-portcross
Vikt & dimension
Vikt660 g
Höjd177 mm
Bredd12,5 mm
Djup3 mm
Förpackning
Vikt inkl. förpackning1 kg
Låddjup30 mm
Höjd125 mm
Förpackningens bredd230 mm
Förpackningens nettovikt1 kg
Antal per förpackning1 styck
Ergonomi
Höjdjusteringcheckmark
Förbättrad kabelhanteringcross
Justerbara hyllorcross
Rotationcheckmark
På / av-knappcross
Hjulcross
Lådorcross
Svängbaracheckmark
Lutningsjusteringcheckmark
LED-belysningcross
Antal armar1
cross
Integrerad gasfjädercross
Justerbart djupcheckmark
Fack för surfplattacross
Inbyggd mekanisk fjädercross
Inbyggd trådlös laddarecross
Förpackningens innehåll
Fjärrkontroll ingårcross
Monteringssatscheckmark
Skruvar medföljercheckmark
Klämma medföljercross
VESA-fäste ingårcheckmark
Skruvnyckel ingårcross
Övriga egenskaper
Lyft15 cm
Justerbarcheckmark
VESA-fästecheckmark
Garantiperiod5 År
Design
Produktens färgSilver
Antal stödda enheter1
Material, höljeStål
Stöldskydd funktioncross
OrienteringLiggande / Stående
Montering
Maxvikt8 kg
Minsta skärmstorlek25,4 cm (10")
Maximal skärmstorlek68,6 cm (27")
Antal displayer som stöds1
Skrivbordets tjocklek (max)6 cm
Lämplig för tvcross
Lämplig för datorbildskärmcheckmark
Egenskaper
Gränsssnitt för panelmontering100 x 100,75 x 75 mm
Tangentbordsfackcheckmark
Höjdjusteringsintervall0 - 177 mm
Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max)100 x 100 mm
Logistikdata
Produkter per lastpall (EU)500 styck
Höjd på huvudkartong260 mm
Bredd på förpackning530 mm
Ytterförpackningens bruttovikt15 kg
Ytterförpackningens längd170 mm
Produkter per ytterförpackning24 styck
Ytterkartongens nettovikt14 kg
Harmonized System (HS)-kod7326909890
EAN8717371444389
Garanti5 år
Neomounts FPMA-LIFT100 är en höjdjusterbar VESA-adapter framtagen för att utöka funktionaliteten hos befintliga bildskärmsfästen. Produkten är designad för att addera en steglös, mekanisk höjdjustering till ett stationärt vägg-, bords- eller takfäste. Genom att montera adaptern mellan fästet och skärmen kan användaren enkelt ändra skärmens vertikala position. Den är konstruerad i stål för att säkerställa en stabil anslutning och är fullt kompatibel med VESA-standarderna 75x75 mm samt 100x100 mm.
Nyckelfunktioner:
  • Passar en skärm från 10 till 27 tum
  • Stöder en maximal vikt på 8 kg
  • Ger 17,7 cm i mekanisk höjdjustering
  • Använder VESA-fäste 75x75 och 100x100 mm