Neomounts FPMA-LIFT100-adapteri yhdelle näytölle 10-27", korkeussäädöllä, 8 kg, hopea
Valmistaja: NEWSTAR
ID: FPMA-LIFT100
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
3kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Manuals
Tekniset tiedot
MateriaaliTerästä
AlkuperämaaKiina
Liitettävyys
Mikrofonitulocross
Sisäänrakennettu USB-keskuscross
USB-portticross
Paino ja mitat
Paino660 g
Tuotteen korkeus177 mm
Tuotteen leveys12,5 mm
Tuotteen syvyys3 mm
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino1 kg
Pakkauksen syvyys30 mm
Pakkauksen korkeus125 mm
Pakkauksen leveys230 mm
Pakkauksen nettopaino1 kg
Lukumäärä per pakkaus1 kpl
Ergonomia
Korkeudensäätöcheckmark
Tehostunut kaapelinhallintacross
Säädettävät hyllytcross
Kuvien kiertäminencheckmark
On/off-kytkincross
Pyörätcross
Laatikotcross
Kääntyvyyscheckmark
Korkeussäätöcheckmark
Led-valaisucross
Varsien lukumäärä1
Moottoroitucross
Sisäänrakennettu kaasujousicross
Säädettävä syvyyscheckmark
Tablettilokerocross
Sisäinen mekaaninen jousicross
Sisäänrakennettu langaton laturicross
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincross
Asennussarjacheckmark
Sisältää ruuvitcheckmark
Puristin mukanacross
VESA-teline sisältyycheckmark
Jakoavain sisältyycross
Muut ominaisuudet
Nosto15 cm
Säädettävissächeckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Takuuaika5 vuosi/vuosia
Suunnittelu
Tuotteen väriHopea
Tuettujen laitteiden määrä1
Kotelon materiaaliTerästä
Varkauden estotoimintocross
SuuntaMaisema/Muotokuva
Kiinnitys
Enimmäispaino8 kg
Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko25,4 cm (10")
Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko68,6 cm (27")
Tuettavien näyttöjen määrä1
Työpöydän paksuus (max)6 cm
Soveltuu televisiooncross
Sopii tietokonenäyttööncheckmark
Ominaisuudet
VESA-asennusliitännät100 x 100,75 x 75 mm
Näppäimistölokerocheckmark
Korkeussäätöalue0 - 177 mm
Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.)100 x 100 mm
Logistiikkatiedot
Euro-lavan kpl-määrä500 kpl
Tukkupakkauksen korkeus260 mm
Tukkupakkauksen leveys530 mm
Tuotepakkauksen paino15 kg
Tuotepakkauksen pituus170 mm
Määrä per tuotepakkaus24 kpl
Tuotepakkauksen nettopaino14 kg
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)7326909890
EAN8717371444389
Takuu5 vuotta
Neomounts FPMA-LIFT100 on korkeussäädettävä sovitin, joka on suunniteltu integroitavaksi olemassa olevaan näyttötelineeseen. Sen ensisijainen tehtävä on lisätä manuaalinen korkeussäätö asennuksiin, joista se puuttuu. Sovitin asennetaan näytön ja seinä-, pöytä- tai kattotelineen väliin, ja se on yhteensopiva yleisimpien 75x75 mm ja 100x100 mm VESA-kiinnityskuvioiden kanssa. Rakenne on valmistettu teräksestä, mikä varmistaa tukevan ja luotettavan kiinnityksen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Toimii korkeussäätösovittimena olemassa olevalle telineelle
  • Mahdollistaa 17,7 cm manuaalisen korkeudensäädön
  • Tukee 10–27 tuuman näyttöjä 8 kg painorajaan asti
  • Yhteensopiva 75x75 mm ja 100x100 mm VESA-standardien kanssa