Neomounts by Newstar FPMA-CH100BLACK bordfäste, för 1 skärm, 10-30", roterande, 8 kg, svart
Tillverkare: NEWSTAR
ID: FPMA-CH100BLACK
Beräknad leverans: 15.05 - 18.05
7st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Manuals
Tekniska data
MaterialMetall
UrsprungslandKina
Vikt & dimension
Vikt1,33 kg
Höjd300 mm
Djup60 mm
Förpackning
Vikt inkl. förpackning1,3 kg
Låddjup100 mm
Höjd408 mm
Förpackningens bredd130 mm
Förpackningens nettovikt1,28 kg
Antal per förpackning1 styck
Ergonomi
Höjdjusteringcheckmark
Rotationsvinkel360°
Rotationcheckmark
Svängbaracross
Lutningsjusteringcross
Höjdjusteringsintervall120 - 300 mm
Typ av höjdjusteringManuell
Justeringsområde för djup0 - 60 mm
Övriga egenskaper
Höjd (max.)30 cm
VESA-fästecheckmark
Design
Produktens färgSvart
Antal stödda enheter1
Material, höljeStål
Montering
MontageKlämma
Maxvikt8 kg
Gränsssnitt för panelmontering75 x 75 mm
MonteringssättBord
Minsta skärmstorlek25,4 cm (10")
Maximal skärmstorlek76,2 cm (30")
Antal displayer som stöds1
Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min)75 x 75 mm
Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max)100 x 100 mm
Lämplig för tvcheckmark
Lämplig för datorbildskärmcheckmark
Egenskaper
Produktens färgSvart
Höjdjusteringcheckmark
Rotationsvinkel360°
Maxvikt8 kg
Gränsssnitt för panelmontering100 x 100,75 x 75 mm
Material, höljeStål
MonteringssättBord
Antal displayer som stöds1
Logistikdata
Produkter per lastpall (EU)160 styck
UrsprungslandKina
Höjd på huvudkartong520 mm
Bredd på förpackning415 mm
Ytterförpackningens bruttovikt16,5 kg
Ytterförpackningens längd275 mm
Produkter per ytterförpackning10 styck
Ytterkartongens nettovikt12,8 kg
Harmonized System (HS)-kod7326909890
EAN8717371446031
Garanti5 år
Fästet erbjuder full 360 graders rotation, vilket gör det enkelt att växla mellan stående och liggande skärmorientering för olika arbetsuppgifter. Höjden kan justeras manuellt inom ett intervall på 12 till 30 centimeter för att anpassa visningspositionen. Klämmekanismen är konstruerad för att passa skiljeväggar som har en tjocklek mellan 1,7 och 8,9 centimeter. Installationen är standardiserad med stöd för VESA-mönstren 75x75 mm och 100x100 mm, vilket täcker de flesta bildskärmar på marknaden.
Nyckelfunktioner:
  • Stöder en skärm från 10 till 30 tum
  • Hanterar en maximal vikt på 8 kg
  • Monteras på skiljeväggar med 1,7 till 8,9 cm tjocklek
  • Kompatibel med VESA-fästen 75x75 och 100x100 mm