Neomounts by Newstar FPMA-CH100BLACK -pöytäteline yhdelle näytölle 10-30", pyörivä, 8 kg, musta
Valmistaja: NEWSTAR
ID: FPMA-CH100BLACK
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
7kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Manuals
Tekniset tiedot
MateriaaliMetalli
AlkuperämaaKiina
Paino ja mitat
Paino1,33 kg
Tuotteen korkeus300 mm
Tuotteen syvyys60 mm
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino1,3 kg
Pakkauksen syvyys100 mm
Pakkauksen korkeus408 mm
Pakkauksen leveys130 mm
Pakkauksen nettopaino1,28 kg
Lukumäärä per pakkaus1 kpl
Ergonomia
Korkeudensäätöcheckmark
Kiertokulma360°
Kuvien kiertäminencheckmark
Kääntyvyyscross
Korkeussäätöcross
Korkeussäätöalue120 - 300 mm
Korkeuden säätötyyppiOhje
Syvyyden säätöalue0 - 60 mm
Muut ominaisuudet
Korkeus (maks.)30 cm
VESA-kiinnityscheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Tuettujen laitteiden määrä1
Kotelon materiaaliTerästä
Kiinnitys
AsennusPuristin
Enimmäispaino8 kg
VESA-asennusliitännät75 x 75 mm
KiinnitystyyppiVastaanotto
Näytön yhteensopivuuden vähimmäiskoko25,4 cm (10")
Näytön yhteensopivuuden enimmäiskoko76,2 cm (30")
Tuettavien näyttöjen määrä1
Asennusliitännän yhteensopivuus (min.)75 x 75 mm
Asennusliitännän yhteensopivuus (maks.)100 x 100 mm
Soveltuu televisiooncheckmark
Sopii tietokonenäyttööncheckmark
Ominaisuudet
Tuotteen väriMusta
Korkeudensäätöcheckmark
Kiertokulma360°
Enimmäispaino8 kg
VESA-asennusliitännät100 x 100,75 x 75 mm
Kotelon materiaaliTerästä
KiinnitystyyppiVastaanotto
Tuettavien näyttöjen määrä1
Korkeussäätöalue120 - 300 mm
Logistiikkatiedot
Euro-lavan kpl-määrä160 kpl
AlkuperämaaKiina
Tukkupakkauksen korkeus520 mm
Tukkupakkauksen leveys415 mm
Tuotepakkauksen paino16,5 kg
Tuotepakkauksen pituus275 mm
Määrä per tuotepakkaus10 kpl
Tuotepakkauksen nettopaino12,8 kg
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)7326909890
EAN8717371446031
Takuu5 vuotta
Teline on yhteensopiva 10–30 tuuman näyttöjen kanssa, joiden enimmäispaino on 8 kilogrammaa. Se tukee yleisimpiä VESA-kiinnitysstandardeja, 75x75 mm ja 100x100 mm, varmistaen laajan yhteensopivuuden eri näyttömallien kanssa. Näytön korkeutta voidaan säätää manuaalisesti 12–30 senttimetrin välillä ergonomisen katselukulman saavuttamiseksi. Telineen 360 asteen kiertotoiminto mahdollistaa näytön vaivattoman kääntämisen vaaka- ja pystyasennon välillä. Kiinnike asennetaan väliseiniin, joiden paksuus on 1,7–8,9 senttimetriä.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Tukee yhtä 10–30 tuuman näyttöä
  • Suurin sallittu kuorma 8 kg
  • Asennus 1,7–8,9 cm paksuiseen väliseinään
  • VESA-kiinnitysstandardit 75x75 ja 100x100 mm