Philips 43BDL3651T/00 - 400cd, 43" UHD, 18/7 land/port, PCAP, 10 touch points, basic failover, Android 8, WiFi, OPS, CMND
Tillverkare: PHILIPS
ID: 43BDL3651T/00
Beräknad leverans: 19.05 - 20.05
20st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Manuals
Tekniska data
Uppfyller hållbarhetskravcheckmark
Certifikat för överensstämmelseCE
Skärm
Bildpunktavstånd0,315 x 0,315 mm
Kontrastförhållande (medel)1300:1
Betraktningsvinkel (horisontell)178°
Synfältsvinkel (vertikal)178°
Skärm diagonal109,2 cm (43")
Ljusstyrka400 cd/m²
Svarstid (medel)8 ms
Upplösning4K 3840 x 2160 pixels
Pekskärmcheckmark
PekskärmsteknikKapacitiv
SkärmtypIPS
Flerpunktsberöringcheckmark
Native bildförhållande16:9
HD-typ4K Ultra HD
Antal färger1,07 miljarder färger
Audio
Antal inbyggda högtalare2
Uteffekt (RMS)10 W
Inbyggda högtalarecheckmark
Anslutningar
Typ av minneskortMicroSD (TransFlash)
Nätverksansluten (Ethernet)checkmark
DVI-portcheckmark
Antal DVI-I anslutningar1
Wi-Ficheckmark
Inbyggd kortläsarecheckmark
Ljudingång (vänster och höger)1
Antal ljudutgångar vänster/höger1
Antal HDMI-portar2
RS-232-gränssnittcheckmark
HDMI-version2.0
USB-version2.0
Fjärrstyrd (IR) ingång1
Fjärrstyrd IR-utgång1
Antal USB-portar3
USB-portcheckmark
OPS-modulplatscheckmark
Vikt & dimension
Vikt17,9 kg
Höjd578 mm
Bredd990 mm
Djup70,2 mm
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig)140 W
Strömförbrukning i vänteläge0,5 W
Växelström Frekvens50 - 60 hz
AC-inspänning100 - 240 V
EnergieffektivitetsskalningA till G
Energieffektivitetsklass (SDR)G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar95 kWh
Miljökrav
Intervall för relativ operativ luftfuktighet20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring)-20 - 60 ° C
Temperatur vid drift0 - 40 ° C
Fuktighet (förvaring)5 - 95%