BaByliss MT860E 11-in-1 Carbon Titanium - multitrimmer, svart, guld
Tillverkare: BABYLISS
ID: MT860E
Produkten är inte tillgänglig
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produkten har utgått från sortimentet eller är inte tillgänglig för tillfället.
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 194 g |
| Höjd | 164 mm |
| Bredd | 47 mm |
| Djup | 24 mm |
| Batterivikt | 25,5 g |
| Strömtillförsel | |
| Batteriteknik | Nickel-metallhydrid (NiMH) |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Batterikapacitet | 800 mAh |
| Antal batterier | 2 |
| Strömkälla | AC/Batteri |
| Uppladdningsbara | ![]() |
| Laddningstid | 8 h |
| Batterispänning | 1,2 V |
| Drifttid | 70 min |
| Snabb laddning | ![]() |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 626 g |
| Låddjup | 95 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Indikation | |
| Batteriladdningsindikation | ![]() |
| Indikator för låg batterinivå | ![]() |
| Ergonomi | |
| Sladdlös | ![]() |
| Ergonomiskt grepp | ![]() |
| Tvättbar | ![]() |
| På / av-knapp | ![]() |
| Ergonomisk design | ![]() |
| Vattentät | ![]() |
| Inbyggd display | ![]() |
| Miljöfarlig | ![]() |
| Förpackningens innehåll | |
| Väska | ![]() |
| Fodral | ![]() |
| Resefodral | ![]() |
| Basenhet inkluderat | ![]() |
| Batterier medföljer | ![]() |
| Tillbehör med kammar | Beard, Body, Eyebrow, Nose |
| Antal tillbehör | 11 |
| Extra rakhuvud(en) ingår | ![]() |
| Antal kammar | 7 |
| Batteri | |
| Programmerbart minne | ![]() |
| Övriga egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Batteriindikator | ![]() |
| Batterinivåindikator | ![]() |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart, Guld |
| Lätt att rengöra | ![]() |
| Antal hastigheter | 1 |
| Precisionstrimmer | ![]() |
| Bredd på klippenheten | 3,4 cm |
| Kniv, material | Titan |
| Material, hölje | Plast |
| Passar hela kroppen | ![]() |
| Minsta hårlängd | 1 mm |
| Maximal hårlängd | 1,4 cm |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart, Guld |
| Sladdlös | ![]() |
| Trimmer | ![]() |
| Tvättbar | ![]() |
| Vattentät | ![]() |
| Våt och torr | ![]() |
| Produkttyp | Parranajosetti |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 324 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 54 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Höjd på huvudkartong | 235 mm |
| Bredd på förpackning | 298 mm |
| Antal kartonger per lager | 9 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,89 kg |
| Pallens vikt | 203 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 197.6 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1897 dm³ |
| Ytterförpackningens längd | 375 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 43030050153574 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 33030050153577 |
| Ytterförpackningens volym | 263 cm³ |
| Produkter per lastpallslager | 54 styck |
| Lastpallens nettodjup | 120 cm |
| Lastpallens nettobredd | 80 cm |
| Lastpallens nettohöjd | 183,2 cm |
| EAN | 3030050153576 |
BaByliss MT860E 11-i-1 är en sladdlös trimmer för ansikts- och kroppshår. Den levereras med tillbehör för att trimma skägg, ögonbryn, näsa och kropp, med klipplängder från 1 mm till 14 mm. Trimmern är vattentät, fungerar för både våt- och torranvändning och kan sköljas av under rinnande vatten.
Bladen i Carbon Titanium ger en hållbar och pålitlig prestanda. För enkel transport medföljer både en förvaringspåse och ett resefodral. Apparaten kan användas både med sladd och via det interna batteriet och har en finish i svart och guld.
Nyckelfunktioner:- 70 minuters sladdlös användning på en laddning.
- 8 timmars laddningstid för NiMH-batteriet.
- Set i 11 delar, inklusive specialhuvuden för näsa och ögonbryn.
- Sju distanskammar för olika hårlängder och kroppsområden.
- Precisionshuvud för att forma och konturera ansiktshår.
- Kan användas med eller utan sladd för ökad flexibilitet.
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Beräknad leverans: Ingen leverans information
Idag: 10:00 - 17:00
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.


