BaByliss MT860E 11-in-1 Carbon Titanium -monitoimitrimmeri, musta, kulta
Valmistaja: BABYLISS
ID: MT860E
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 194 g |
| Tuotteen korkeus | 164 mm |
| Tuotteen leveys | 47 mm |
| Tuotteen syvyys | 24 mm |
| Akun paino | 25,5 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Nikkelimetallihybridi (NiMH) |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Akun kapasiteetti | 800 mAh |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 2 |
| Voimanlähde | AC/Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Latausaika | 8 h |
| Akun jännite | 1,2 V |
| Toiminta-aika | 70 min |
| Pikalataus | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 626 g |
| Pakkauksen syvyys | 95 mm |
| Pakkauksen korkeus | 220 mm |
| Pakkauksen leveys | 180 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Merkkivalot | |
| Latauksen merkkivalo | ![]() |
| Akku vähissä -merkkivalo | ![]() |
| Ergonomia | |
| Johdoton | ![]() |
| Ergonominen kahva | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| On/off-kytkin | ![]() |
| Ergonominen muotoilu | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Sisäänrakennettu näyttö | ![]() |
| Ympäristölle vaarallinen | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kantokassi | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Kuljetuskotelo | ![]() |
| Kantayksikkö | ![]() |
| Sisältää paristot | ![]() |
| Kiinnityskammat | Parta, Runko, Kulmakarva, Nenä |
| Liitteiden määrä | 11 |
| Sisältää ajopään varaosat | ![]() |
| Kampojen määrä | 7 |
| Akku | |
| Ladattava akku | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | China |
| Akun tilan merkkivalo | ![]() |
| Akun lataustason ilmaisin | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Tuotteen väri | Musta, Kulta |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Nopeuksien lukumäärä | 1 |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Leikkurin leveys | 3,4 cm |
| Terän materiaali | Titaani |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Sopii koko keholle | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 1 mm |
| Suurin hiusten pituus | 1,4 cm |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta, Kulta |
| Johdoton | ![]() |
| Trimmeri | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Tuotetyyppi | Parranajosetti |
| Logistiikkatiedot | |
| Tuotteita lavalla | 324 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 54 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 6 kpl |
| Tukkupakkauksen korkeus | 235 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 298 mm |
| Pakkausten määrä per kerros | 9 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 1,89 kg |
| Lavan paino | 203 kg |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Kuormalavan leveys | 80 cm |
| Kuormalavan pituus | 120 cm |
| Kuormalavan korkeus | 197,6 cm |
| Lavan tilavuus | 1897 dm³ |
| Tuotepakkauksen pituus | 375 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| Lavan GTIN (EAN/UPC) | 43030050153574 |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 33030050153577 |
| Tuotepakkauksen tilavuus | 263 cm ³ |
| Määrä per kerros | 54 kpl |
| Lavan nettosyvyys | 120 cm |
| Lavan nettoleveys | 80 cm |
| Lavan nettokorkeus | 183.2 cm |
| EAN | 3030050153576 |
BaByliss MT860E 11-in-1 on langaton trimmeri, joka on suunniteltu kasvojen ja vartalon ihokarvojen ajamiseen. Pakkaus sisältää vaihtopäät parran, kulmakarvojen, nenäkarvojen sekä vartalon ihokarvojen trimmaamiseen. Leikkuupituus on 1–14 mm. Laite on täysin vedenkestävä, joten se soveltuu sekä märkä- että kuiva-ajoon ja on helppo puhdistaa juoksevan veden alla.
Hiilititaaniterät takaavat tasaisen leikkuujäljen pitkäksi aikaa. Mukana toimitetaan säilytyspussi ja matkakotelo, jotka helpottavat laitteen kuljettamista. Trimmerissä on tyylikäs mustakultainen viimeistely, ja sitä voi käyttää sekä verkkovirralla että akulla.
Tärkeimmät ominaisuudet:- 70 minuutin langaton käyttöaika yhdellä latauksella.
- NiMH-akun latausaika 8 tuntia.
- 11-osainen sarja, jossa on erikoispäät nenä- ja kulmakarvoille.
- Seitsemän ohjauskampaa eri pituuksille ja vartalon alueille.
- Tarkkuuspää kasvojen muotoiluun ja rajaamiseen.
- Verkkovirta- ja akkukäyttömahdollisuus tuovat joustavuutta.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 17:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


