Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.| Vikt & dimension | |
| Vikt | 364 g |
| Batterivikt | 22 g |
| Strömtillförsel | |
| Batteriteknik | Nickel-metallhydrid (NiMH) |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Antal batterier | 2 |
| Strömkälla | AC/Batteri |
| Uppladdningsbara | ![]() |
| Snabb laddningstid | 5 min |
| Laddningstid | 1 h |
| Drifttid | 30 min |
| Snabb laddning | ![]() |
| AC-inspänning | 100 - 240V |
| Batteridriven | ![]() |
| Variabel spänning | ![]() |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 417,38 g |
| Låddjup | 111 mm |
| Höjd | 203 mm |
| Förpackningens bredd | 56 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Indikation | |
| Laddningsindikator | ![]() |
| Batterinivåindikator | ![]() |
| Förpackningens innehåll | |
| Skyddshylsa | ![]() |
| Fodral | ![]() |
| Tillbehör med kammar | Skägg, Öra, Huvud, Mustasch |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Laddare | ![]() |
| Antal kammar | 5 |
| Övriga egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Prestanda | |
| Lätt att rengöra | ![]() |
| Precisionstrimmer | ![]() |
| Minsta hårlängd | 1 mm |
| Maximal hårlängd | 7 mm |
| Egenskaper | |
| LED-indikatorer | Laddning, Energiljus |
| Produktens färg | Svart |
| Sladdlös | ![]() |
| Antal rakhuvuden | 3 huvuden |
| Raksystem | Folierakapparat |
| Trimmer | ![]() |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Precisionstrimmer | ![]() |
| Tvättbar | ![]() |
| Vattentät | ![]() |
| Våt och torr | ![]() |
| Skärmtyp | LED |
| Flytande huvud | ![]() |
| Produkttyp | Rakapparat |
| Antal rakhuvuden/blad | 3 |
| Precisionstrimmer för långt hår | ![]() |
| Logistikdata | |
| Höjd på huvudkartong | 215 mm |
| Bredd på förpackning | 182 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,68 kg |
| Ytterförpackningens längd | 233 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 04210201276371 |
| EAN | 4210201276357 |
| Garanti | 2 år |
Braun Series 3 Shave & Style 300BT är en elektrisk rakapparat och trimmer för ansiktsvård. Den använder ett foliesystem med tre skärelement som följer ansiktets konturer. För styling av skägg och stubb har enheten en precisionstrimmer och fem trimkammar för längder mellan 1 mm och 7 mm. Rakapparaten är sladdlös och drivs av ett inbyggt NiMH-batteri som ger 30 minuters drifttid efter en timmes laddning.
Det rörliga rakhuvudet anpassar sig efter ansiktets former för ökad komfort. Om du har bråttom ger en snabbladdning på 5 minuter tillräckligt med ström för en rakning. Enheten är vattentät och kan sköljas under kranen. En LED-display visar laddnings- och batteristatus. Rakapparaten har automatisk spänningsanpassning för internationell användning och levereras med en förvaringsväska för enheten och dess tillbehör.
Huvudfunktioner:- Foliesystem med tre skärelement och rörligt huvud som följer ansiktets konturer.
- Fem trimkammar för trimning i längder mellan 1 mm och 7 mm.
- 30 minuters sladdlös drifttid efter en timmes laddning.
- 5 minuters snabbladdning för en rakning.
- Vattentät konstruktion för enkel rengöring.
- LED-display för laddnings- och batteristatus.
- Automatisk spänningsanpassning för internationell användning.
Beräknad leverans: 09.06 - 15.06
Idag: 11:00 - 15:00
Beräknad leverans: 09.06 - 15.06
Idag: Stängt
Beräknad leverans: 09.06 - 15.06
Idag: Stängt
Beräknad leverans: 09.06 - 15.06
Idag: Stängt
Beräknad leverans: 09.06 - 15.06
Idag: 10:00 - 14:00
Beräknad leveranstid: 09.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 09.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 10.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 10.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 10.06 - 14.06
Beräknad leveranstid: 09.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 09.06 - 15.06
Beräknad leveranstid: 10.06 - 14.06


