Braun Series 3 Shave & Style 300BT -sähköparranajokone ja trimmeri, musta
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.| Paino ja mitat | |
| Paino | 364 g |
| Akun paino | 22 g |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Nikkelimetallihybridi (NiMH) |
| Akkutyyppi | Sisäänrakennettu akku |
| Tuettu paristojen lukumäärä | 2 |
| Voimanlähde | AC/Akku |
| Uudelleenladattava | ![]() |
| Pikalataus | ![]() |
| Latausaika | 1 h |
| Toiminta-aika | 30 min |
| AC-syöttöjännite | 100 - 240V |
| Paristokäyttöinen | ![]() |
| Säädettävä jännite | ![]() |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen paino | 417,38 g |
| Pakkauksen syvyys | 111 mm |
| Pakkauksen korkeus | 203 mm |
| Pakkauksen leveys | 56 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Merkkivalot | |
| Latausosoittaja | ![]() |
| Akun lataustason ilmaisin | ![]() |
| Pakkauksen sisältö | |
| Ajopään suojus | ![]() |
| Säilytyspussi | ![]() |
| Kiinnityskammat | Parta, Korva, Pää, Viiksikarva |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Laturi | ![]() |
| Kampojen määrä | 5 |
| Muut ominaisuudet | |
| Alkuperämaa | Kiina |
| Suorituskyky | |
| Helposti puhdistettava | ![]() |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Pienin hiusten pituus | 1 mm |
| Suurin hiusten pituus | 7 mm |
| Ominaisuudet | |
| LED-merkkivalot | Lataus, Teho |
| Tuotteen väri | Musta |
| Johdoton | ![]() |
| Ajopäiden lukumäärä | 3 pää(t) |
| Parranajokonejärjestelmä | Teräverkollinen parranajokone |
| Trimmeri | ![]() |
| Ohjaustyyppi | Painikkeet |
| Tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Pestävä | ![]() |
| Vedenpitävä | ![]() |
| Märkä ja kuiva | ![]() |
| Näytön tyyppi | LED |
| Kelluva pää | ![]() |
| Tuotetyyppi | Parranajokone |
| Parranajokoneen päiden/terien lukumäärä | 3 |
| Pitkien hiusten tarkkuustrimmeri | ![]() |
| Logistiikkatiedot | |
| Tukkupakkauksen korkeus | 215 mm |
| Tukkupakkauksen leveys | 182 mm |
| Tuotepakkauksen paino | 2,68 kg |
| Tuotepakkauksen pituus | 233 mm |
| Määrä per tuotepakkaus | 6 kpl |
| Tuotepakkauksen GTIN (EAN/UPC) | 04210201276371 |
| EAN | 4210201276357 |
| Takuu | 2 vuotta |
Braun Series 3 Shave & Style 300BT on parranajokone ja trimmeri, joka on suunniteltu parran ajamiseen ja muotoiluun. Laitteessa on kolmiosainen teräverkkojärjestelmä, joka mukautuu kasvojen muotoihin. Parran ja sängen muotoilua varten mukana on tarkkuustrimmeri sekä viisi ohjauskampaa 1–7 mm:n pituuksille. Laite on johdoton ja toimii sisäänrakennetulla NiMH-akulla, joka tarjoaa 30 minuuttia käyttöaikaa tunnin latauksella.
Joustava ajopää myötäilee kasvojen muotoja, mikä lisää käyttömukavuutta. Jos sinulla on kiire, viiden minuutin pikalataus antaa riittävästi virtaa yhteen parranajoon. Laite on vesipestävä, joten se voidaan huuhdella juoksevan veden alla. LED-näyttö kertoo akun ja latauksen tilan. Parranajokoneessa on automaattinen jännitteensäätö kansainvälistä käyttöä varten, ja pakkaukseen kuuluu säilytyspussi laitteelle ja sen lisävarusteille.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Kolmiosainen teräverkkojärjestelmä ja joustava, kasvojen muotoja myötäilevä ajopää.
- Viisi ohjauskampaa 1–7 mm:n pituuksien trimmaamiseen.
- 30 minuuttia johdotonta käyttöaikaa tunnin latauksella.
- Viiden minuutin pikalataus yhtä käyttökertaa varten.
- Vesipestävä rakenne helpottaa puhdistusta.
- LED-näyttö akun ja latauksen tilalle.
- Automaattinen jännitteensäätö kansainvälistä käyttöä varten.
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 11:00 - 15:00
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: Suljettu
Arvioitu toimitus: 09.06. - 15.06.
Tänään: 10:00 - 14:00
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 14.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 09.06. - 15.06.
Arvioitu toimitusaika: 10.06. - 14.06.


