Philips 55" 55BDL4050Q 500NITS 24/7 - skärm
Tillverkare: PHILIPS
ID: 55BDL4050Q/00
Beräknad leverans: 19.05 - 20.05
17st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Skärm
Bildpunktavstånd0,315 x 0,315 mm
Kontrastförhållande (medel)5000:1
Betraktningsvinkel (horisontell)178°
Synfältsvinkel (vertikal)178°
Skärm diagonal139,7 cm (55")
Ljusstyrka500 cd/m²
Svarstid (medel)9 ms
Upplösning4K 3840 x 2160 pixels
Diagonal skärmstorlek138,7 cm
Kontrastförhållande (dynamisk)500000:1
Native bildförhållande16:9
HD-typ4K Ultra HD
PaneltypVA
Antal färger1,07 miljarder färger
Dimfaktor25%
Standard uppdateringsfrekvens60 hz
Audio
Antal inbyggda högtalare0,1
Uteffekt (RMS)20 W
Inbyggda högtalarecheckmark
Anslutningar
Typ av minneskortMicroSD (TransFlash)
Nätverksansluten (Ethernet)checkmark
Antal LAN (RJ-45) anslutningar1
DVI-portcheckmark
Antal DVI-I anslutningar1
Inbyggd kortläsarecheckmark
Ljudingång (vänster och höger)1
Antal ljudutgångar vänster/höger1
Antal HDMI-portar0,1
HDMI-version2.0
USB-version2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB-portar0,2
RS-232Ccheckmark
USB-portcheckmark
Vikt & dimension
Visa djupet63,6 mm
Visa höjd712,6 mm
Visa vikt17,2 kg
Skärmbredd1241,8 mm
Strömtillförsel
Strömförbrukning i vänteläge0,5 W
Växelström Frekvens50/60 hz
AC-inspänning100 - 240 V
EnergieffektivitetsskalningA till G
Energieffektivitetsklass (SDR)E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar63 kWh
Miljökrav
Intervall för relativ operativ luftfuktighet20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring)-20 - 60 ° C
Temperatur vid drift0 - 40 ° C
Fuktighet (förvaring)5 - 95%
Certifikat
CertifieringCB, CE, FCC, Class A, VCCI,
RoHS, UL
Förpackningens innehåll
Fjärrkontroll ingårcheckmark
Kabel inkluderadEnergiljus, RS-232
Batterier medföljercheckmark
Design
Produktens färgSvart
Placeringar som kan användasinomhus
Gränsssnitt för panelmontering400 x 400 mm