Philips 55" 55BDL4050Q 500NITS 24/7 -näyttö
Valmistaja: PHILIPS
ID: 55BDL4050Q/00
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
17kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,315 x 0,315 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)5000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Näytön halkaisija139,7 cm (55")
Näytön kirkkaus500 cd/m²
Vasteaika (tyypillinen)9 ms
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Ruudun halkaisija (cm)138,7 cm
Kontrastisuhde (dynaaminen)500000:1
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi4K Ultra HD
Paneelin tyyppiVA
Näyttövärejä1,07 miljardia väriä
Haze rate25%
Natiivi virkistystaajuus60 Hz
Ääni
Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä2
Nimellisteho RMS20 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Liitettävyys
Yhteensopivat muistikortitMicroSD (TransFlash)
Ethernet LANcheckmark
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
DVI-portticheckmark
DVI-I -portteja1
Integroitu kortinlukijacheckmark
Ääni sisään (V,O)1
Ääni ulos (V,O)1
HDMI-porttien lukumäärä2
HDMI-versio2.0
USB-versio2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB-porttien määrä3
RS-232Ccheckmark
USB-portticheckmark
Paino ja mitat
Näytön syvyys63,6 mm
Näytön korkeus712,6 mm
Näytön paino17,2 kg
Näytön leveys1241,8 mm
Virranhallinta
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)E
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti63 kWh
Ympäristöolosuhteet
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)20 - 80%
Varastointilämpötila-20 - 60 °C
Käyttölämpötila (T-T)0 - 40 °C
Säilytysympäristön kosteus5 - 95%
Sertifikaatit
SertifiointiCB, CE, FCC, Class A, VCCI,
RoHS, UL
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Sisältää johdotTeho, RS-232
Sisältää paristotcheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Tuettu sijoitusSisätila
VESA-asennusliitännät400 x 400 mm