1890€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Manuals
| Tekniska data | |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 30 g |
| Höjd | 24 mm |
| Bredd | 94 mm |
| Djup | 126 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 94 x 126 x 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Låddjup | 126 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Förpackningens bredd | 94 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Förpackningsvolym | 24 cm ^ |
| Specialegenskaper | |
| 886111615346, 886111749034, 886111749089 | |
| Övriga egenskaper | |
| Produktens färg | Magenta |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Egenskaper | |
| Modell | Original |
| Färg | ![]() |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 933-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 6100, 7110, 7610 |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | CN055AE |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Volym färgpatron | 9 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 825 sidor |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Återlämning och återvinning av bläckpatroner | ![]() |
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Logistikdata | |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1702 mm |
| Produkter per lastpall | 4800 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 120 styck |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Stackningsantal för lastpall | 2 styck |
| Antal kartonger per lager | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,24 kg |
| Pallens vikt | 288 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Produkter per större ytterförpackning | 40 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 2,24 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 2,24 kg (4.93 lbs) |
| EAN | 0886111749089 |
| Garanti | 1 år |
HP 933XL bläckpatron (CN055AE) är en originalprodukt framtagen för kompatibla HP OfficeJet-skrivare. Patronen levereras som en högkapacitetsmodell och innehåller 9 ml pigmentbaserat bläck i färgen magenta. Denna konfiguration möjliggör utskrifter av upp till 825 sidor, optimerat för miljöer med regelbundna volymbehov. Bläcket är specifikt formulerat för att säkerställa driftsäkerhet och konsekvent färgåtergivning genom kassettens hela livslängd.
Nyckelfunktioner:- Innehåller magenta utskriftsfärg
- Använder bläckstråleteknik
- Erbjuder hög kapacitet (XL)
- Formulerad med pigmentbaserat bläck
- Ger en uppskattad sidkapacitet på 825
- Har en bläckvolym på 9 ml
- Kompatibel med utvalda HP OfficeJet-modeller
- Möjlighet till retur och återvinning av patronen
Multitronic Vasa: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Beräknad leverans: 03.06 - 05.06
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 04.06
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 04.06 - 05.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 04.06
Beräknad leveranstid: 04.06
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Beräknad leveranstid: 03.06 - 05.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 04.06
Beräknad leveranstid: 04.06
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

