1890€
Näytä ALV 0%
Näytä ALV 25,5%
Multitronic Vaasa
Multitronic Pietarsaari
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Lappeenranta
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Manuals
| Tekniset tiedot | |
| Laatikon sisältö | 1 patruuna |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 30 g |
| Tuotteen korkeus | 24 mm |
| Tuotteen leveys | 94 mm |
| Tuotteen syvyys | 126 mm |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 10 - 90% |
| Varastointilämpötila | -40 - 60 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 5 - 35 °C |
| Pakkaustiedot | |
| Pakkauksen koko | 94 x 126 x 25 mm |
| Pakkauksen paino | 50 g |
| Pakkauksen syvyys | 126 mm |
| Pakkauksen korkeus | 24 mm |
| Pakkauksen leveys | 94 mm |
| Pakkaustyyppi | Kupla |
| Pakkauksen tilavuus | 24 cm ³ |
| Erityisominaisuudet | |
| 886111615346, 886111749034, 886111749089 | |
| Muut ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Magenta |
| UNSPSC-koodi | 44103105 |
| Ominaisuudet | |
| Malli | Alkuperäinen |
| Väri | ![]() |
| Tulostustekniikka | Mustesuihkutulostus |
| Yhteensopivuus | HP 933 -mustepatruunat toimivat seuraavissa laitteissa: HP OfficeJet 6100, 7110, 7610 |
| Tulostuskasettien väri(t) | Magenta |
| Alkuperämaa | Kiina, Tšekin tasavalta, Irlanti, Singapore, Malesia |
| Mustepatruunan tyyppi | Korkea (XL) värintuotto |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | HP |
| OEM-koodi | CN055AE |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
| Mustetyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Värimusteen määrä | 9 ml |
| Värimusteen sivun tuotto | 825 sivua |
| Värimustekasettien määrä | 1 |
| Väripatruunan palautus ja kierrätys | ![]() |
| Värimusteen tyyppi | Väriainepohjainen muste |
| Logistiikkatiedot | |
| Lavan mitat (L x S x K) | 1200 x 800 x 1702 mm |
| Tuotteita lavalla | 4800 kpl |
| Pahvilaatikoiden lukumäärä per lava | 120 kpl |
| Kerrosten lukumäärä per lava | 10 kpl |
| Kuormalavan pinoamisnumero | 2 kpl |
| Pakkausten määrä per kerros | 12 kpl |
| Tuotepakkauksen paino | 2,24 kg |
| Lavan paino | 288 kg |
| Määrä per tuotepakkaus | 40 kpl |
| Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS) | 84439990 |
| Tuotteita per suurempi pääkotelo (ulko) | 40 kpl |
| Suuremman pääkotelon (ulko) bruttopaino | 2,24 kg |
| Pääkotelon (ulko) bruttopaino (brittiläinen) | 2,24 kg (4.93 lbs) |
| EAN | 0886111749089 |
| Takuu | 1 vuosi |
Tämä suurikapasiteettinen HP 933XL -mustekasetti on suunniteltu tuottamaan magentan väriä mustesuihkutulostimissa. Kasetti sisältää 9 millilitraa pigmenttipohjaista mustetta. Sen arvioitu tulostuskapasiteetti on 825 sivua, mikä perustuu ISO/IEC 24711 -testausstandardiin. Mustekasetti on yhteensopiva valikoitujen HP OfficeJet -tulostinmallien kanssa, mukaan lukien 6100, 6700, 7110 ja 7610, ja se varmistaa laitteiston luotettavan toiminnan.
Tärkeimmät ominaisuudet:- Magentan värinen tulostusväri
- Suurikapasiteettinen mustekasettimuoto
- Käyttää mustesuihkutulostusteknologiaa
- Pigmenttipohjainen musteen koostumus
- Arvioitu sivutuotto 825 sivua
- Tukee kasetin palautus- ja kierrätysohjelmia
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 18:00
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitus: 03.06. - 05.06.
Tänään: 10:00 - 17:00
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Posti: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 04.06.
Posti: Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Matkahuolto: Pakettiautomaatit ja noutopisteet
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06. - 05.06.
Posti: Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Matkahuolto: Jakopaketti
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Matkahuolto: Kotijakelu
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Arvioitu toimitusaika: 03.06. - 05.06.
Posti: Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Arvioitu toimitusaika: 04.06.
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

