-7%
79900€
Visa Moms 0%
Visa Moms 25,5%
norm. 859,90 €
Multitronic Vasa
Multitronic Jakobstad
Multitronic Jyväskylä
Multitronic Villmanstrand
Multitronic Mariehamn
Multitronic Outlet
Denna produkt kan hittas i Multitronic Outlet. Se hundratals andra utförsäljningserbjudanden genom att klicka på mer!
Läs mer
Utnyttja kampanjpriset
Denna produkt har ett specialpris på 799,00 € som gäller mellan 5.1.2026 - 31.12.2026. eller så länge kampanjmängden räcker. Återstående kampanjantal: 1/1. Det lägsta priset för denna produkt under de senaste 30 dagarna före kampanjens start var 829,90 €.
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker 1
Leverans
Prisutveckling
| Vikt & dimension | |
| Kärndiameter | 2,5 cm |
| Förpackning | |
| Rullar per förpackning | 6 |
| Övriga egenskaper | |
| Bandstorlek | 8.66" x 220mm |
| Prestanda | |
| Utskriftsteknologi | Termal transfer |
| Egenskaper | |
| Certifiering | UL/cUL |
| Material | Vax |
| Produktens färg | Svart |
| Antal per låda | 6 styck |
| Bandlängd | 450 m |
| Kärndiameter | 2,5 cm |
| Bandbredd | 22 cm |
| Brand kompatibilitet | Zebra |
| Rullar per förpackning | 6 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| EAN | 5656565656562 |
| Garanti | 2 år |
| Source: Icecat.biz | |
ZT220 – Termotransferskrivare – 203 dpi – 8 punkter/mm – Max utskriftsbredd: 104 mm – Max utskriftshastighet: 152 mm/s (6 ips) – Mediahantering: Avrivning – Brittiska och europeiska strömkablar – Vikbar lucka – USB 2.0, seriell – 128 MB RAM / 128 MB Flash – Fast genomlysningssensor och justerbar reflektionssensor – EPL- och ZPL-firmware. ZT200-serien är konstruerad för att vara enkel att använda och ger pålitliga utskrifter för många olika användningsområden. Oavsett om du ska börja med streckkodsmärkning, uppgradera din befintliga maskinpark eller byta ut äldre modeller, är ZT200-serien ett bra val för de flesta etikettapplikationer.
Multitronic Vasa: 1 st
Beräknad leverans: 27.05
Beräknad leverans: 27.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Idag: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Idag: 10:00 - 17:00
Multitronic Villmanstrand: 0 st
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Idag: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Beräknad leverans: 27.05 - 30.05
Idag: 10:00 - 17:00
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: 27.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 27.05 - 01.06
Posti: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 27.05 - 31.05
Beräknad leveranstid: 27.05 - 31.05
Posti: Postpaket
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Matkahuolto: Paketautomater och serviceställen
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 28.05 - 01.06
Posti: Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: 28.05 - 31.05
Beräknad leveranstid: 28.05 - 31.05
Matkahuolto: Företagspaket
Beräknad leveranstid: 27.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 27.05 - 01.06
Matkahuolto: Hempaket
Beräknad leveranstid: 27.05 - 01.06
Beräknad leveranstid: 27.05 - 01.06
Posti: Hempaket
Beräknad leveranstid: 28.05 - 31.05
Beräknad leveranstid: 28.05 - 31.05
De tekniska uppgifterna ovan är endast avsedda som referens och kan ändras. Vi förbehåller oss rätten att korrigera tryckfel och att använda illustrationer som vägledning. Viss text kan vara autogenererad eller maskinöversatt, vilket kan leda till felaktigheter.

