Product unavailable
This product is end of life or currently not available.
This product is end of life or currently not available.
Specifications
Description
Store availability
Delivery
Price development
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 408.16 g |
| Package depth | 170.9 mm |
| Package height | 27.9 mm |
| Package width | 171.4 mm |
| Features | |
| Compatibility | IP Phone 7821, 7841, 7861 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| EAN | 0882658623936 |
| Warranty | 1 year |
| Source: Icecat.biz | |
The Cisco Wall Mount Kit for IP Phone 7821 and 7841 allows the office phone to be conveniently affixed to the wall in common areas such as lobbies, cafeterias and conference centres. This phone wall mount kit is designed for installation in drywall. To attach the wall mount kit to concrete, brick or other hard surfaces, the appropriate screws and anchors must be obtained separately.
Multitronic Vaasa: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Pietarsaari: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 09:00 - 17:00
Multitronic Jyväskylä: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
Multitronic Lappeenranta: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 18:00
Multitronic Mariehamn: 0 pcs
Estimated delivery: No delivery info
Estimated delivery: No delivery info
Today: 10:00 - 17:00
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.
