logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

LC/UPC-SC/UPC 4M 9/125 LSZH

LC/UPC-SC/UPC 4M 9/125 LSZH

Valmistaja: MICROCONNECT
ID: FIB421004
14,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Tällä hetkellä ei saatavilla Arvioitu toimitus: Tuntematon
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Ominaisuudet
Johdon pituus4 m
Tuotteen väriKeltainen
Liitin 1LC/UPC
Liitin 2SC/UPC
Valokuidun rakenneYksittäistila
Ytimen halkaisija9 µm
Kuoren halkaisija125 µm
Pistokkeen materiaaliVähän savuava halogeeniton (LSZH)
Liittimen 1 sukupuoliUros
Liittimen 2 sukupuoliUros
ValokuitutyyppiOS1/OS2
Liittimen sukupuoliUros/uros
EAN5712505905982
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

Valitettavasti meillä ei ole tuotetietoja tälle tuotteelle.

Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
iTronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
3,90 €
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
4,10 €
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
5,60 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
6,20 €
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
11,10 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
11,70 €

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku