logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Arista - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SRL - LC

JH644A
312,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 03.04.2019 Arvioitu toimitusaika: 03.04.2019
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
Verkko
Kaapelitekniikka10GBASE-SR
PCI-väyläSFP+
Tiedonsiirtonopeus (maks.)10000 Mbit/s
Valokaapelin liitinLC
SFP-vastaanottimen tyyppiSR
Sertifikaatit
SertifiointiMSA
Pakkauksen sisältö
Mukana toimitettujen tuotteiden määrä1 kpl
Suorituskyky
KaapelityyppiValokuitu
Aallonpituus850 nm
Käytönaikaisen vaihdon tukicheckmark
Multi-mode fiber (MMF) -tukicheckmark
EAN0190017128696
Takuu1 vuosi
Source: Icecat.biz

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on OM4 multi-mode fiber.

Features

- 10Gb Ethernet transmission rate with SFP+ form factor
- Transmissions are up to 300m on MMF (SR), up to 220 m MMF (LRM) and 10 km on SMF (LR)
- Low power consumption at <0.8W for SR, <1W for LRM and LR
- Duplex LC connector