logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

100G QSFP28 100G-LR 10km SMF duplex LC - (ei palautusoikeutta)

100G QSFP28 100G-LR 10km SMF duplex LC - (ei palautusoikeutta)

Valmistaja: CISCO
ID: QSFP-100G-LR-S=
9676,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: Arvioitu toimitus: 08.06 - 10.06
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
EAN0889728245012
Source: Icecat.biz

Valitettavasti meillä ei ole tuotetietoja tälle tuotteelle.

Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.06 - 10.06
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.06 - 10.06
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.06 - 10.06
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.06 - 10.06
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.06 - 10.06
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.06 - 10.06
iTronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 07.06 - 10.06
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 07.06 - 10.06
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: 07.06 - 09.06
Ilmainen
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06 - 10.06
Ilmainen
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06 - 10.06
Ilmainen
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06 - 10.06
Ilmainen
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06 - 09.06
2,90 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 08.06 - 09.06
11,70 €

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku