logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

RJ45 to SC Fast Ethernet

RJ45 to SC Fast Ethernet

Valmistaja: LEVELONE
ID: W126284636
34,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 2 kpl Arvioitu toimitus: 25.05 - 27.05

Pikatoimitus varastoltamme

Tilaa tämä tuote ennen kello 12:00 ja se lähetetään sinulle samana päivänä. Postin ja Matkahuollon kautta lähetetyissä tilauksissa kestää yleensä 1-2 päivää kaikkialle Suomeen. Tilaukset Ahvenanmaalle vievät 2-3 päivää.

Lue lisää
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Liitettävyys
YhteysteknologiaLangallinen
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
DC-tulojakkicheckmark
Kuituporttien määrä1
ValokuituliitinSC
Paino ja mitat
Paino200 g
Tuotteen korkeus26 mm
Tuotteen leveys94 mm
Tuotteen syvyys71 mm
Virranhallinta
Tulojännite5 V
Syöttöjännite1 A
Ympäristöolosuhteet
Suhteellinen kosteusalue5 - 90%
Varastointilämpötila-20 - 70 °C
Käyttölämpötila (T-T)0 - 50 °C
Verkko
Tiedonsiirron enimmäisnopeus100 Mbit/s
VerkkostandarditIEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x
Virranhallinnan tukicheckmark
Tallenna ja lähetä edelleencheckmark
Ethernet LAN -datanopeudet10,100 Mbit/s
Auto MDI/MDI-Xcheckmark
Ethernet-liitännän tyyppiNopea Ethernet
Fiber Ethernet-kaapeloinnin teknologia100BASE-FX
Ethernet kaapelointiteknologia10BASE-T,100BASE-TX
Duplex-järjestelmäTäysi
Muuntimen syöttöliittymä10Base-T,100Base-TX
Muuntimen lähtöliittymä100Base-FX
Auto-negotiaatiocheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino300 g
Pakkauksen syvyys150 mm
Pakkauksen korkeus58 mm
Pakkauksen leveys230 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Pakkauksen sisältö
Virtalähde mukanacheckmark
Pika-asennusopascheckmark
Suunnittelu
Sisäinencross
SertifiointiCE
LED-merkkivalotcheckmark
Tuotteen väriMusta
AlkuperämaaKiina
Suorituskyky
Keskimääräinen vikaantumisaika100000 h
Aallonpituus1310 nm
Valokuidun rakenneMonitila
Suurin siirtoetäisyys2000 m
Valokuitukaapelien halkaisijat50/125,62.5/125 µm
Logistiikkatiedot
Tukkupakkauksen korkeus30,5 cm
Tukkupakkauksen leveys44 cm
Tuotepakkauksen paino32 kg
Tuotepakkauksen pituus42 cm
Määrä per tuotepakkaus40 kpl
EAN4015867208038
Source: Icecat.biz

The FVT-1101 MMF SC media converter is able to convert network signals between copper and fiber-optic based networks. The converter provides a 10/100Base-TX RJ-45 port, supports full duplex and half duplex switch connectivity and 10Base-T and 100Base-TX auto-sensing. Used in multi-mode with fiber-optic cabling, this can extend a network range up to 2km.
The converter can be used as a standalone device or as a slide-in module to the CHV-2000 19” Converter Chassis, which can accommodate up to 14 units for use in a central wiring closet.

Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 22.05 - 25.05
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 22.05 - 25.05
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 22.05 - 25.05
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 22.05 - 25.05
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 22.05 - 25.05
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 23.05 - 25.05
iTronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 22.05 - 25.05
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 24.05 - 27.05
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: 24.05 - 26.05
3,90 €
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: 25.05 - 27.05
4,10 €
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 25.05 - 27.05
5,60 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: 25.05 - 27.05
6,20 €
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 25.05 - 26.05
11,10 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 25.05 - 26.05
11,70 €

Etusivu

Valikko

Ostoskori

Haku