Makita -Pora/ruuvinväännin 18V, sis. 2 x 5,0Ah akku ja laturi, Makpac2
Valmistaja: MAKITA
ID: DDF451RTJ
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Paino ja mitat | |
| Paino | 2,1 kg |
| Tuotteen korkeus | 257 mm |
| Tuotteen leveys | 78 mm |
| Tuotteen syvyys | 238 mm |
| Virranhallinta | |
| Akkuteknologia | Litiumioni (Li-Ion) |
| Akkutyyppi | BL1850 |
| Voimanlähde | Akku |
| Latausaika | 45 min |
| Akun jännite | 18 V |
| Akun kapasiteetti | 5 ah |
| Pakkauksen sisältö | |
| Kantokassi | ![]() |
| Mukana paristoja | 2 kpl |
| Akku sisältyy | ![]() |
| Muut ominaisuudet | |
| Tärinä | 2,5 m/s ² |
| Suorituskyky | |
| Vaihteiden lukumäärä | 3 |
| Tyhjäkäynti (1. vaihde) | 300 RPM |
| Tyhjäkäynti (2. vaihde) | 600 RPM |
| Suurin vääntömomentti (pehmeään materiaaliin) | 40 Nm |
| Suurin vääntömomentti (kovaan materiaaliin) | 80 Nm |
| Terän leveys (min.) | 1,5 mm |
| Terän leveys (maks.) | 1,3 cm |
| Äänitehotaso | 97 dB |
| Äänenpainetaso | 86 dB |
| Ominaisuudet | |
| Tuotteen väri | Musta, Sininen |
| Tuotteen muotoilu | Pistooliporakone |
| Pehmeä otin | ![]() |
| Istukan tyyppi | Avaimeton |
| Sisäänrakennettu valo | ![]() |
| Poraus | ![]() |
| Ruuvaaminen | ![]() |
| EAN | 0088381813662 |
| Source: Icecat.biz | |
Kestävä pora-ruuvinväännin kovaan käyttöön.
Tehokas pora-ruuvinväännin, jossa on kolme tyhjäkäyntinopeutta
ammattikäyttöön tarkoitettuun ruuvaus- ja poraustyöhön.
Suurin vääntömomentti kova/pehmeä: 80 / 40 Nm. Ihanteellinen työkalu töihin, joissa tarvitaan suurta tehoa ja vääntömomenttia.
Sis. 2 kpl 5,0 Ah:n akkuja, pikalaturi. Makpac 2.
Tehokas pora-ruuvinväännin, jossa on kolme tyhjäkäyntinopeutta
ammattikäyttöön tarkoitettuun ruuvaus- ja poraustyöhön.
Suurin vääntömomentti kova/pehmeä: 80 / 40 Nm. Ihanteellinen työkalu töihin, joissa tarvitaan suurta tehoa ja vääntömomenttia.
Sis. 2 kpl 5,0 Ah:n akkuja, pikalaturi. Makpac 2.
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 11:00 - 15:00
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: 10:00 - 14:00
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.

