LG 86TR3DK-BY 86inch Signage Display IDB IR Touch UHD 350cd/m2 16/7 Android 13EDLA Speaker wifi Built-in Mic 8G/64G
Valmistaja: LG
ID: 86TR3DK-BY
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
17kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kontrastisuhde (tyypillinen)1200:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Näytön halkaisija2,18 m (86")
Näytön kirkkaus390 cd/m²
Vasteaika (tyypillinen)8 ms
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Kosketusnäyttöcheckmark
Kontrastisuhde (dynaaminen)50000:1
Suurin päivitystaajuus60 Hz
Samanaikaisten ​​kosketuskohtien lukumäärä40
HD-tyyppi4K Ultra HD
Värikirjo72%
Paneelin tyyppiIPS
Ääni
Kaiuttimen teho15 W
Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä2
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Liitettävyys
Tulocheckmark
Lähtöcheckmark
USB 2.0 -porttien määrä1
Ethernet LAN (RJ-45) -portit2
VGA (D-Sub) -porttien määrä1
HDMI-porttien lukumäärä3
HDCPcheckmark
HDCP versio2.2
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä1
Paino ja mitat
Paino58,6 kg
Tuotteen korkeus100 mm
Tuotteen leveys1957 mm
Tuotteen syvyys1160 mm
Virranhallinta
Virrankulutus385 W
Virrankulutus (pois päältä)0,5 W
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
Tehonkulutus (maks.)580 W
Ympäristöolosuhteet
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)10 - 90%
Käyttölämpötila (T-T)0 - 40 °C
Verkko
Wi-Fi-standardit802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth-versio5.0
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Ethernet LAN -datanopeudet10,100,1000 Mbit/s
Wi-Fi-standardiWi-Fi 6 (802.11ax)
Projektori
Kuvasuhde16:9
Sisäänrakennettu projektoricross
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino75,9 kg
Pakkauksen syvyys1283 mm
Pakkauksen korkeus225 mm
Pakkauksen leveys2110 mm
Ergonomia
Keskimääräinen vikaantumisaika50000 h
Seinäkiinnitteinencheckmark
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät800 x 600 mm