LG UltraFine 32UR500K-B 32" 4K, VA, HDR -näyttö
Valmistaja: LG
ID: 32UR500K-B.AEU
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Ei saatavilla
Valitse myymälä
Ei saatavilla Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Ei saatavilla Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,06053 x 0,18159 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)3000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija80 cm (31.5")
Vasteaika (tyypillinen)4 ms
Värin syvyys10 bittiä
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Ruudun halkaisija (cm)80 cm
Kosketusnäyttöcross
Taustavalon tyyppiLED
Suurin päivitystaajuus60 Hz
Näytön teknologiaLCD
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi4K Ultra HD
Pikselitiheys137,68 ppi
Värikirjo90%
Paneelin tyyppiVA
Näytön muotoTasainen
Näyttövärejä1,07 miljardia väriä
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (tavallinen)200 cd/m²
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)High Dynamic Range 10 (HDR10)
VakiovärialueDCI-P3
Liitettävyys
Äänen sisääntulo3,5 mm
Kuulokelähdöt1
HDMI-porttien lukumäärä2
HDMI-versio2.0
HDMIcheckmark
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja1
HDCP versio2.2
DisplayPort versio1.4
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscross
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)714,3 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)512,3 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)208,8 mm
Paino (ilman jalustaa)6,7 kg
Korkeus (ilman jalustaa)420,1 mm
Leveys (ilman jalustaa)714,3 mm
Syvyys (ilman jalustaa)45,7 mm
Paino (jalustan kanssa)7,7 kg
Virranhallinta
Virrankulutus45 W
Virtalähteen tyyppiUlkoinen
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti32 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti37 kWh
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino1,07 kg
Pakkauksen syvyys226 mm
Pakkauksen korkeus507 mm
Pakkauksen leveys821 mm
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Kaapelilukkopaikkacheckmark
Korkeudensäätöcross
Kallistuskulma-5 - 15°
Pivot-toimintocross
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscross
Korkeussäätöcheckmark
Kaapelilukon aukkotyyppiKensington
VESA-kiinnityscheckmark
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotHDMI
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
Tuotekohtaiset tekniikatDAS Mode, Super+ Resolution
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Irrotettava tukicheckmark
Jalkojen väriMusta
Valaistu jalustacross
Suorituskyky
ÄlytilatEnergiansäästö
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync
Multimedia
Nimellisteho RMS10 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä2
EAN8806096227855
Takuu1 vuosi
Liitäntävaihtoehdot kattavat kaksi HDMI 2.0 -porttia ja yhden DisplayPort 1.4 -portin, mikä mahdollistaa useiden laitteiden samanaikaisen yhdistämisen. Jalusta tarjoaa kallistussäädön, ja 100 x 100 mm VESA-kiinnitysstandardin avulla näyttö voidaan asentaa seinälle tai erilliseen näyttövarteen joustavuuden lisäämiseksi. Integroidut stereokaiuttimet toistavat ääntä ilman ulkoisia laitteita. AMD FreeSync -tekniikka puolestaan synkronoi virkistystaajuuden näytönohjaimen kanssa, mikä vähentää kuvan repeilyä.
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näytön koko 32 tuumaa ja resoluutio 3840 x 2160
  • Paneelityyppi VA ja kuvasuhde 16:9
  • Virkistystaajuus 60 Hz ja vasteaika 4 ms
  • Kontrastisuhde 3000:1 ja 90 % DCI-P3-väripeitto
  • Tukee HDR10-laajasävyvärejä
  • Liitännät kaksi HDMI 2.0 ja yksi DisplayPort 1.4
  • Varustettu AMD FreeSync -teknologialla
  • Kallistussäätö ja 100 x 100 mm VESA-seinäkiinnitys
  • Sisäänrakennetut 10 W stereokaiuttimet