LG UltraGear 34G630A-B.AEUQ 34" UWQHD, VA, 240Hz, HDR -kaareva pelinäyttö
Valmistaja: LG
ID: 34G630A-B.AEUQ
Arvioitu toimitus: 22.05. - 25.05.
9kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-2 viikkoa kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,2317 x 0,2317 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)4000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde21:9
Näytön halkaisija86,4 cm (34")
Vasteaika (tyypillinen)1 ms
Värin syvyys10 bittiä
Näytön erottelutarkkuus3440 x 1440 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)86 cm
Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet3440 x 1440
Tuetut videomoodit1440p
Kosketusnäyttöcross
Suurin päivitystaajuus240 Hz
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde21:9
HD-tyyppiWide Quad HD
Pikselitiheys110 ppi
Värikirjo95%
Paneelin tyyppiVA
Näytön muotoKaareva
Näyttövärejä1,07 miljardia väriä
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (tavallinen)300 cd/m²
Värialue DCI-P395%
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)DisplayHDR 400
Näytön kaarevuusarvo1500R
VakiovärialueDCI-P3
Vasteajan mittaustyyppiGTG (Gray to Gray)
Liitettävyys
Äänen sisääntuloKyllä
HDMI-porttien lukumäärä2
HDMI-versio2.1
HDMIcheckmark
DisplayPort-portteja1
DisplayPort versio1.4
Kuulokeliitäntächeckmark
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä2
Sisäänrakennettu USB-keskuscross
Upstream -porttien määrä1
USB Power Deliverycheckmark
USB Power Delivery asti15 W
USB C-tyypin upstream-porttien lukumäärä3
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)808 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)512,4 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)235 mm
Paino (ilman jalustaa)5,3 kg
Korkeus (ilman jalustaa)363,9 mm
Leveys (ilman jalustaa)808 mm
Syvyys (ilman jalustaa)107,1 mm
Paino (jalustan kanssa)7,3 kg
Virranhallinta
Virrankulutus37,5 W
Virtalähteen tyyppiUlkoinen
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)G
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti32 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti61 kWh
Ympäristöolosuhteet
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)0 - 80%
Varastointilämpötila-20 - 60 °C
Käyttölämpötila (T-T)0 - 40 °C
Säilytysympäristön kosteus0 - 85%
Pakkaustiedot
PakkaustyyppiLaatikko
Ergonomia
Korkeudensäätöcheckmark
Kuva kuvassacheckmark
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscheckmark
Korkeussäätöcheckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Säädettävä korkeus (max)12 cm
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotDisplayPort, HDMI
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
Tuotekohtaiset tekniikatBlack Stabilizer
Picture by picture -toiminto (PbP)checkmark
FPS-laskincheckmark
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
Asema markkinoillaPelaaminen
Suorituskyky
NVIDIA G-SYNCcross
AMD FreeSynccheckmark
Välkkymätön teknologiacheckmark
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync Premium
Multimedia
Nimellisteho RMS5 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä2
EAN8806096558058
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Tyypillinen kirkkaus 300 cd/m² ja kontrastisuhde 4 000:1
  • Laajat 178 asteen katselukulmat sekä vaaka- että pystysuunnassa
  • Heijastamaton näytön pinta ja välkkymistä estävä teknologia
  • Silmien rasitusta vähentävä sinisen valon suodatus
  • Tuki 100 × 100 mm:n VESA-kiinnitykselle