logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

J4859D
Expressleverans

170,90 € Visa Moms 0% Visa Moms 24%
Webblager: 40+ st tillgängligt Uppskattad leveranstid: 1-4 dagar
Produktspecifikation
Beskrivning
Tillgänglig / Leverans
Prisutveckling
Vikt & dimension
Vikt45 g
Höjd15,2 mm
Bredd55,9 mm
Djup12,7 mm
Nätverk
StandardanslutningSFP
Maximal dataöverföringshastighet1000 Mbit/s
Fiberportar kvantitet2
Fiberoptiska kontaktenLC
SFP transceiver typLX
Prestanda
Typ av kabelFiberoptik
Maximal överföringshastighet avstånd10000 m
SMF (Single-mode fiber) stödscheckmark
EAN190017245850
Garanti1 år
Source: Icecat.biz

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches