logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

J4859D
110,90 €
Näyta hinta: sis. ALV ilman ALV
Verkkokauppa:
2 kpl saatavilla

Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Toimituskulut: alkaen 3,90 €
Nouto myymälästä0,00 €
Postin pakettiautomaatit3,90 €
Postipaketti5,60 €
Ovelle-paketti11,10 €
Kotipaketti11,70 €
Matkahuolto Lähellä-paketti6,20 €
Matkahuolto Bussipaketti4,10 €
Myymälät:valitse
1-4 päivää
Tuotetiedot
Paino ja mitat
Paino45 g
Tuotteen korkeus15,2 mm
Tuotteen leveys55,9 mm
Tuotteen syvyys12,7 mm
Verkko
PCI-väyläSFP
Tiedonsiirtonopeus (maks.)1000 Mbit/s
Kuitukanavaportit2
Valokaapelin liitinLC
SFP-vastaanottimen tyyppiLX
Suorituskyky
KaapelityyppiValokuitu
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Single-mode fiber (SMF) -tukicheckmark
EAN190017245850
Takuu1 vuosi
Source: Icecat.biz
Kuvaus

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF, for use with selected Aruba switches

Hinnan muutokset
Myymäläsaatavuus