logo Multitronic Oy
Korsholmsesplanaden 38
65100 Vasa
Web: www.multitronic.fi
Telefon: 06 - 319 77 00
E-post: info@multitronic.fi

HPE Aruba - SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 8325-48Y8C

HPE Aruba - SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 8325-48Y8C

ID: JL486A
3807,90 € Visa Moms 0% Visa Moms 24%
Inte tillgänglig för tillfället Beräknad leverans: Okänd
Produktspecifikation
Beskrivning
På lager i butiker
Leverans
Prisutveckling
Vikt & dimension
Vikt20 g
Höjd15 mm
Bredd56 mm
Djup13 mm
Nätverk
StandardanslutningSFP28
Maximal dataöverföringshastighet25000 Mbit/s
Fiberoptiska kontaktenLC
Prestanda
Produktens färgSilver
Maximal överföringshastighet avstånd10000 m
SMF (Single-mode fiber) stödscheckmark
EAN0190017199634
Garanti1 år
Source: Icecat.biz

25G SFP28 LC LR 10km SMF transceiver for use in selected Aruba products.

MT Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Jakobstad: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Seinäjoki: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Jyväskylä: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Lappeenranta: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Mariehamn: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
iT Vasa: 0 st
Beräknad leverans: Okänd
Avhämtning från butiken
Beräknad leveranstid: Okänd
Gratis
Postens paketautomat
Beräknad leveranstid: Okänd
Gratis
Postpaket
Beräknad leveranstid: Okänd
Gratis
Matkahuolto Busspaket
Beräknad leveranstid: Okänd
Gratis
Till dörren-paket
Beräknad leveranstid: Okänd
2,90 €
Matkahuolto Närpaket
Beräknad leveranstid: Okänd
6,70 €
Hempaket
Beräknad leveranstid: Okänd
15,30 €