logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

HPE Aruba - SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 8325-48Y8C

HPE Aruba - SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli - 25 Gigabit LAN - 25GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE Aruba 8325-48Y8C

ID: JL486A
3807,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: Arvioitu toimitus: 13.03 - 15.03
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Paino ja mitat
Paino20 g
Tuotteen korkeus15 mm
Tuotteen leveys56 mm
Tuotteen syvyys13 mm
Verkko
PCI-väyläSFP28
Tiedonsiirron enimmäisnopeus25000 Mbit/s
ValokuituliitinLC
Suorituskyky
Tuotteen väriHopea
Suurin siirtoetäisyys10000 m
Single-mode fiber (SMF) -tukicheckmark
EAN0190017199634
Takuu1 vuosi
Source: Icecat.biz

25G SFP28 LC LR 10km SMF transceiver for use in selected Aruba products.

MT Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.03 - 15.03
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.03 - 15.03
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.03 - 15.03
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.03 - 15.03
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.03 - 15.03
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.03 - 15.03
iT Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: 12.03 - 15.03
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: 12.03 - 15.03
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: 12.03 - 14.03
Ilmainen
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: 13.03 - 15.03
Ilmainen
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: 13.03 - 15.03
Ilmainen
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: 13.03 - 14.03
2,90 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: 13.03 - 15.03
6,70 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: 13.03 - 14.03
15,30 €