LG 65TR3DK-BM 65inch Signage Display IDB IR Touch UHD 350cd/m2 16/7 Android 13EDLA Speaker wifi Built-in Mic 8G/64G
Tillverkare: LG
ID: 65TR3DK-BM
Beräknad leverans: 15.05 - 18.05
13st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 1-4 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Skärm
Kontrastförhållande (medel)1200:1
Betraktningsvinkel (horisontell)178°
Synfältsvinkel (vertikal)178°
Skärm diagonal165,1 cm (65")
Ljusstyrka440 cd/m²
Svarstid (medel)8 ms
Upplösning4K 3840 x 2160 pixels
Pekskärmcheckmark
Kontrastförhållande (dynamisk)5000:1
LED-bakgrundsbelysningcheckmark
Max uppdateringsfrekvens60 hz
Touch-teknikFlerpunktsberöring
Typ av LED-bakgrundsbelysningDirect-LED
Anti-glare skärmcheckmark
Antalet samtidiga beröringspunkter40
Native bildförhållande16:9
HD-typ4K Ultra HD
PaneltypIPS
Touch-systemets svarstid5 ms
Objektstorlek för touch (min)2 mm
Systemkrav
Mac-kompatibelcheckmark
Windows-operativsystem som stödsWindows 10, Windows 7, Windows 8
Linux operativsystem som stödscheckmark
Mobila operativsystem som stödsAndroid
Audio
Högtalareffekt30 W
Antal inbyggda högtalare2
Inbyggda högtalarecheckmark
Anslutningar
GränssnittUSB/Trådlös RF
Antal LAN (RJ-45) anslutningar1
Antal HDMI-portar3
HDMI-version2.2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar4
IR-ingångcheckmark
Vikt & dimension
Vikt35 kg
Höjd896,6 mm
Bredd1488,4 mm
Djup87,2 mm
Sargbredd (L/T, R/B)15/15/15/44
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig)220 W
Strömförbrukning i avslaget läge0,5 W
Högsta kapacitet1433 BTU/h
Växelström Frekvens50/60 hz
AC-inspänning100-240 V
Strömförbrukning (max)420 W
Miljökrav
Intervall för relativ operativ luftfuktighet10 - 90%
Temperatur vid drift0 - 40 ° C
Nätverk
Bluetooth-version5.0
Nätverksansluten (Ethernet)checkmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Wi-Fi-standardWi-Fi 6E (802.11ax)
Projektor
Inbyggd projektorcross
Förpackning
Vikt inkl. förpackning44,7 kg
Låddjup208 mm
Höjd1005 mm
Förpackningens bredd1628 mm
Antal per förpackning1 styck
Ergonomi
Produktens färgSvart
Gränsssnitt för panelmontering600 x 400 mm