LG 65TR3DK-BM 65inch Signage Display IDB IR Touch UHD 350cd/m2 16/7 Android 13EDLA Speaker wifi Built-in Mic 8G/64G
Valmistaja: LG
ID: 65TR3DK-BM
Arvioitu toimitus: 15.05. - 18.05.
13kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 1-4 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Näyttö
Kontrastisuhde (tyypillinen)1200:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Näytön halkaisija165,1 cm (65")
Näytön kirkkaus440 cd/m²
Vasteaika (tyypillinen)8 ms
Näytön erottelutarkkuus4K 3840 x 2160 pixels
Kosketusnäyttöcheckmark
Kontrastisuhde (dynaaminen)5000:1
LED-taustavalocheckmark
Suurin päivitystaajuus60 Hz
KosketusteknologiaMulti-touch
Led-taustavalon tyyppiDirect-LED
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Samanaikaisten ​​kosketuskohtien lukumäärä40
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppi4K Ultra HD
Paneelin tyyppiIPS
Kosketusjärjestelmän vasteaika5 ms
Kosketuskohteen koko (väh.)2 mm
Järjestelmävaatimukset
Mac-yhteensopivuuscheckmark
Windows-käyttöjärjestelmätukiWindows 10, Windows 7, Windows 8
Linux-käyttöjärjestelmätukicheckmark
Tuetut käyttöjärjestelmätAndroid
Ääni
Kaiuttimen teho30 W
Sisäänrakennettujen kaiuttimien määrä2
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Liitettävyys
KäyttöliittymäUSB/RF-langaton
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
HDMI-porttien lukumäärä3
HDMI-versio2.2
USB 3.2 (3.1 sukupolvi 1) A-tyypin porttien määrä4
IR-tuloliitincheckmark
Paino ja mitat
Paino35 kg
Tuotteen korkeus896,6 mm
Tuotteen leveys1488,4 mm
Tuotteen syvyys87,2 mm
Reunan leveys (L/T, R/B)15/15/15/44
Virranhallinta
Virrankulutus220 W
Virrankulutus (pois päältä)0,5 W
Enimmäiskapasiteetti1433 BTU/h
AC-syöttötaajuus50/60 Hz
AC-syöttöjännite100-240 V
Tehonkulutus (maks.)420 W
Ympäristöolosuhteet
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)10 - 90%
Käyttölämpötila (T-T)0 - 40 °C
Verkko
Bluetooth-versio5.0
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcheckmark
Wi-Ficheckmark
Wi-Fi-standardiWi-Fi 6E (802.11ax)
Projektori
Sisäänrakennettu projektoricross
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino44,7 kg
Pakkauksen syvyys208 mm
Pakkauksen korkeus1005 mm
Pakkauksen leveys1628 mm
Lukumäärä per pakkaus1 kpl
Ergonomia
Tuotteen väriMusta
VESA-asennusliitännät600 x 400 mm