Philips TAH3209BK/00 trådlösa on-ear hörlurar, svart
Tillverkare: PHILIPS
ID: TAH3209BK/00
Välj modell
Beräknad leverans: 19.05 - 20.05
4st tillgängliga hos importören
Välj din butik
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 10:00 - 18:00 Information om butiken
Beställ och hämta efter 5-7 dagar Öppet idag: 09:00 - 17:00 Information om butiken
Produktspecifikation
Välj en eller flera funktioner för att söka efter produkter med samma specifikationer.
Anslutningar
Bluetooth-version5.3
Täckning, trådlös router10 m
AnslutningsteknologiTrådlös
Bluetoothcheckmark
Bluetooth-profilerA2DP, AVRCP, HFP
USB-anslutningcross
3,5 mm kontaktcross
6,35 mm kontaktcross
IR-anslutningcross
Vikt & dimension
Vikt160 g
Höjd155 mm
Bredd176 mm
Djup42,5 mm
Strömtillförsel
Laddningsport USB Typ-Ccheckmark
Förpackning
Vikt inkl. förpackning303 g
Låddjup50 mm
Höjd251 mm
Förpackningens bredd180 mm
Mikrofon
Mikrofondämpningcross
Antal mikrofoner1
MikrofontypInbyggd
Infällbar mikrofoncross
Löstagbar mikrofoncross
Brusreducerande mikrofoncheckmark
Hörlurar
Hörlurarnas frekvens20 - 20000 hz
Hörlurarkänslighet112 dB
Impedans32 Ω
Drivenhet3,2 cm
MagnetmaterialNeodymium
Typ av örondelSupraaural
Akustiskt systemStängd
Driver-typDynamisk
Typ av ljudreduceringPassiv
Brusreducerandecross
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderadUSB Type-C
Väskacross
Snabbstartsguidecheckmark
Extra hörlurarcross
Laddningsfodralcross
Batteri
BatteriteknikLitium Polymer (LiPo)
BatteritypInbyggt batteri
Batterikapacitet600 mAh
Laddningstid2 h
Drifttid för batteri25 h
Uppspelningstid25 h
Snabb laddningstid15 min
Batteriladdningsindikationcross
Snabb laddningcheckmark
Batteridrivencheckmark
LaddningskällaUSB
Övriga egenskaper
Digital signalbehandling (DSP)cross
2,5 mm kontaktcross
Prestanda
Kabellängd0,2 m
LED-indikatorercheckmark
Produktens färgSvart
KontrolltypKnappar
Hopfällbarcheckmark
Löstagbar kabelcross
Headset-typBinaural
BärstilHuvudband
Rekommenderad användningSamtal/musik
ProdukttypHeadset
Fungerar med Google Assistantcheckmark
Fungerar med Apple Siricheckmark
EAN4895229139718
Garanti2 år
Philips TAH3209BK/00 är trådlösa on-ear-hörlurar utrustade med 32 mm dynamiska element med neodymmagneter. Den slutna akustiska designen bidrar till passiv ljudisolering från omgivningen, vilket fokuserar ljudet för användaren. Ljudprofilen är inställd för att återge klarhet i mellanregistret och en markerad bas, lämplig för en bred variation av medier. Anslutning till enheter sker via Bluetooth 5.3, vilket säkerställer en stabil trådlös anslutning inom en räckvidd på upp till 10 meter. Hörlurarna stödjer A2DP-, AVRCP- och HFP-profiler för musikströmning och samtalshantering.
Nyckelfunktioner:
  • Använder en trådlös anslutning via Bluetooth 5.3
  • Utrustad med 32 mm dynamiska element