Philips TAH3209BK/00 -langattomat kuulokkeet, musta
Valmistaja: PHILIPS
ID: TAH3209BK/00
Valitse malli
Arvioitu toimitus: 19.05. - 20.05.
4kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 10:00 - 18:00 Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: 09:00 - 17:00 Tietoa myymälästä
Multitronic Maarianhamina
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Liitettävyys
Bluetooth-versio5.3
Langaton alue10 m
YhteysteknologiaLangaton
Bluetoothcheckmark
Bluetooth-profiilitA2DP, AVRCP, HFP
USB-liitettävyyscross
3,5 mm liitincross
6,35 mm liitincross
RF-liitettävyyscross
Paino ja mitat
Paino160 g
Tuotteen korkeus155 mm
Tuotteen leveys176 mm
Tuotteen syvyys42,5 mm
Virranhallinta
USB C-tyypin latausportticheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino303 g
Pakkauksen syvyys50 mm
Pakkauksen korkeus251 mm
Pakkauksen leveys180 mm
Mikrofoni
Mikrofonin mykistyscross
Mikrofonien lukumäärä1
MikrofonityyppiSisäinen
Taitettava mikrofonicross
Irrotettava mikrofonicross
Melua vaimentava mikrofonicheckmark
Kuulokkeet
Kuulokkeiden taajuus20 - 20000 Hz
Kuulokkeiden herkkyys112 dB
Impedanssi32 Ω
Ajuriyksikkö3,2 cm
Magneetin tyyppiNeodyymi
KorvakytkentäKorvanpäällis
Akustinen järjestelmäSuljettu
Ohjaimen tyyppiDynaaminen
MeluntorjuntatyyppiPassiivinen
Melua vaimentavacross
Pakkauksen sisältö
Sisältää johdotUSB Type-C
Kantokassicross
Pika-aloitusopascheckmark
Ylimääräiset korvasovitteetcross
Latauskotelocross
Akku
AkkuteknologiaLitium polymeeri (LiPo)
AkkutyyppiSisäänrakennettu akku
Akun kapasiteetti600 mAh
Akun latausaika2 h
Akun käyttöikä (maks.)25 h
Musiikin toistoaika25 h
Pikalatauscheckmark
Latauksen merkkivalocross
Paristokäyttöinencheckmark
LatauslähdeUSB
Muut ominaisuudet
Digital Signal Processing (DSP)cross
2,5 mm liitincross
Suorituskyky
Johdon pituus0,2 m
LED-merkkivalotcheckmark
Tuotteen väriMusta
OhjaustyyppiPainikkeet
Kokoontaitettavacheckmark
Irrotettava kaapelicross
Kuulokkeiden tyyppiKaksikanavainen
KäyttötapaPääpanta
Suositeltu käyttöPuhelut/Musiikki
TuotetyyppiKuulokkeet
Toimii Google Assistantin kanssacheckmark
Toimii Apple Sirin kanssacheckmark
EAN4895229139718
Takuu2 vuotta
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Langaton on-ear-rakenne
  • Bluetooth 5.3 -yhteys 10 metrin kantamalla
  • 32 mm:n kaiutinelementit neodyymimagneeteilla