logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi
image

TP-LINK TG-3269 - Verkkoadapteri - PCI - Gigabit Ethernet

Tuotekoodi: TG-3269
14,90 €
OSTA
image

PCI Serial Card 4S

Tuotekoodi: STP4S
9,90 €
OSTA
image

DLINK Gigabit Ethernet Adapter 32Bit PCI 32Bit PCIBus Cooper RJ45

Pikatoimitus
Tuotekoodi: DGE-528T
14,90 €
OSTA
image

3-port FireWire PCI

Tuotekoodi: 89213
38,90 €
OSTA
image

Intel Gigabit CT Desktop Adapter - Verkkoadapteri - PCIe matala profiili - GigE - 1000Base-T

Tuotekoodi: EXPI9301CT
38,90 €
OSTA
image

HP HP PCI Expansion Slot Kit

Tuotekoodi: E1V16AA
38,90 €
OSTA
image

Intel PRO/1000 PT Quad Port Server Adapter - Verkkoadapteri - PCIe x4 matala profiili - Gigabit Ethernet x 4

Tuotekoodi: EXPI9404PTL
467,90 €
OSTA
image

NIC PCI Intel Desktop Pro1000G

Tuotekoodi: PWLA8391GTBLK
32,90 €
OSTA
image

PCI Low Profile Gigabit Lan

Tuotekoodi: NW-100
21,90 €
OSTA
image

Pro1000GT 1GBit RJ45

Tuotekoodi: PWLA8391GTLBLK
32,90 €
OSTA
image

DIV TRENDnet TEG-PCITXRL Low Profile PCI 10/100/1000

Tuotekoodi: TEG-PCITXRL
18,90 €
OSTA
image

TP-LINK nätverkskort, 10/100Mbps, 32-bit PCI

Tuotekoodi: TF-3239DL
9,90 €
OSTA
image

Intel Gigabit ET2 Quad Port Server Adapter - Verkkoadapteri - PCIe - 10/100/1000 x 4

Tuotekoodi: E1G44ET2
507,90 €
OSTA
image

ALLIED Secure ExpressCard Fast Ethernet Fiber (SC) Adapter single pack

Tuotekoodi: AT-2814FX/SC-001
220,90 €
OSTA
image

ALLIED 1x1000BaseSX/LC NIC PCI 32-bit

Tuotekoodi: AT-2916SX/LC-001
163,90 €
OSTA
image

ALLIED 1x1000BaseSX/SC NIC PCI 32-bit

Tuotekoodi: AT-2916SX/SC-001
163,90 €
OSTA
image

ALLIED PCI-Express Dual Port Adapter: 2x 10km 1000LX LC Connector

Tuotekoodi: AT-2911SX/2LC-001
359,90 €
OSTA
image

(Tehdashuollettu) Intel Gigabit Pro/1000 Mt

Tuotekoodi: 31P9619-RFB
30,90 €
OSTA
image

HP NC364m Quad Port 1GbE BL-c Adapter - Verkkoadapteri - PCI Express x4 - 10Mb LAN, 100Mb LAN, Gigabit LAN - 4 porttia malleihin ProLiant BL620C G7, StorageWork

Tuotekoodi: 447883-B21
884,90 €
OSTA
image

AT 1PORT FIBER GIGABIT NIC 32BIT PCI-EX1

Tuotekoodi: AT-2911SX/LC-001
229,90 €
OSTA
image

AT 1P FIBER GIGABIT NIC 32BIT PCI-E X1

Tuotekoodi: AT-2911LX/LC-001
393,90 €
OSTA
image

AT 1P FIBER GIGABIT NIC 32-BIT PCI-E X1

Tuotekoodi: AT-2911LX/SC-001
393,90 €
OSTA
image

ALLIED PCI-Express PCIe 1000SX MMF LC connector and 10km single mode optics adapter card

Tuotekoodi: AT-2972LX10/LC-001
419,90 €
OSTA
image

HP Flex-10 10Gb 2-port 552M Adapter - Verkkoadapteri - PCI Express 2.0 x8 - 10 Gigabit LAN - 10GBase-KX4 - 2 porttia malleihin ProLiant BL460c Gen8

Tuotekoodi: 674764-B21
980,90 €
OSTA