PORT MUSKOKA - Suojakotelo tabletille - polyuretaani nahka - punainen
Manufacturer: PORT DESIGNS
ID: PD-201332
Product unavailable
This product is end of life or currently not available.
This product is end of life or currently not available.
Key Specifications
Choose one or multiple features to search for items that have the same specifications.
Specifications
Description
Store availability
Delivery
Price development
| Weight & dimensions | |
| Weight | 520 g |
| Height | 283 mm |
| Width | 211 mm |
| Depth | 28 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 610 g |
| Package depth | 28 mm |
| Package height | 318 mm |
| Package width | 211 mm |
| Features | |
| Compatibility | Universal |
| Material | Faux leather |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Protection features | Scratch resistant |
| Brand compatibility | Any brand |
| Case type | Flip case |
| Stand mode | ![]() |
| Red | |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 480 pc(s) |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross width | 34 cm |
| Pallet gross length | 36.5 cm |
| Pallet gross height | 46.5 cm |
| Shipping (inner) case width | 17 cm |
| Shipping (inner) case length | 33 cm |
| Shipping (inner) case height | 22 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Shipping (inner) case net weight | 2.8 kg |
| EAN | 3567042013322 |
- Universal Hook System (UHS) to secure tablet
- Protective flap for screen
- Floss anti scratch lining and numbuck
- Video position
- Connection ports: Accessible
- Magnetic closure
- Material: PU leather, Inside: floss / numbuck.
- Protective flap for screen
- Floss anti scratch lining and numbuck
- Video position
- Connection ports: Accessible
- Magnetic closure
- Material: PU leather, Inside: floss / numbuck.
Multitronic Vaasa: 0 pcs
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Today: Closed (Ascension Day)
Multitronic Pietarsaari: 0 pcs
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Today: Closed (Ascension Day)
Multitronic Jyväskylä: 0 pcs
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Today: Closed (Ascension Day)
Multitronic Lappeenranta: 0 pcs
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Today: Closed
Multitronic Mariehamn: 0 pcs
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Estimated delivery: 02.06 - 05.06
Today: Closed (Ascension Day)
The above technical details are for reference only and may change without notice. We reserve the right to correct printing errors and use illustrations for guidance. Some text may be auto-generated or machine-translated, which could lead to inaccuracies.

