logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

40GBASE-SR4-BIDI MM LC QSFP+MODULE

40GBASE-SR4-BIDI MM LC QSFP+MODULE

Valmistaja: NETGEAR
ID: AXLM761-10000S
988,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Tällä hetkellä ei saatavilla Arvioitu toimitus: Tuntematon
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino150 g
Pakkauksen syvyys182 mm
Pakkauksen korkeus134 mm
Pakkauksen leveys47 mm
Käyttöopascheckmark
PakkaustyyppiLaatikko
Sisältyvien tuotteiden lukumäärä1 kpl
Suorituskyky
PCI-väyläQSFP+
Tiedonsiirron enimmäisnopeus40 Mbit/s
ValokuituliitinLC
Suurin siirtoetäisyys100 m
SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Multi-mode fiber (MMF) -tukicheckmark
Ominaisuudet
Plug & Play -yhteensopivacheckmark
Tuotteen väriSatiini teräs
Logistiikkatiedot
Tukkupakkauksen korkeus32,8 cm
Tukkupakkauksen leveys29,3 cm
Tuotepakkauksen paino4,83 kg
Tuotepakkauksen pituus38,5 cm
Määrä per tuotepakkaus24 kpl
EAN606449147087
Source: Icecat.biz

The NETGEAR 40GBASE-SR4-BiDi MMF Duplex LC QSFP+ Transceiver (AXLM761) is compatible with select Managed Switches such as M4500-32C (CSM4532), M4500-48XF8C (XSM4556) and M4300-96X (APM402XL port cards). With its LC connector, the AXLM761 can drive 40 Gigabit Ethernet across 1 duplex MMF link (50/125µm OM3 or OM4) up to 100 meters or 328 feet.

MT Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Seinäjoki: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
iT Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Tuntematon
Nouto myymälästä
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Postin pakettiautomaatti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Postipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Matkahuolto Bussipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
Ilmainen
Ovelle-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
2,90 €
Matkahuolto Lähellä-paketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
6,20 €
Kotipaketti
Arvioitu toimitusaika: Tuntematon
11,70 €