ASUS TUF Gaming VG34VQL1B 34" UWQHD, VA -kaareva pelinäyttö
Valmistaja: ASUS
ID: 90LM06F0-B01170
Arvioitu toimitus: 20.05. - 21.05.
20kpl saatavilla tukkurilta
Valitse myymälä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu (Helatorstai) Tietoa myymälästä
Tilaa ja nouda 5-7 päivää kuluttua Avoinna tänään: Suljettu Tietoa myymälästä
Näyttö
Kuvapikselitiheys0,2325 x 0,2325 mm
Kontrastisuhde (tyypillinen)4000:1
Katselukulma, vaakasuora178°
Katselukulma, pystysuora178°
Kuvasuhde21:9
Kuvakoko, vaaka79,7 cm
Kuvakoko, pysty33,4 cm
Näytön halkaisija86,4 cm (34")
Vasteaika (tyypillinen)1 ms
Värin syvyys8 bittiä
Näytön erottelutarkkuus3440 x 1440 pikseliä
Digitaalinen vaakataajuus30 - 260 kHz
Digitaalinen pystytaajuus48 - 165 Hz
Ruudun halkaisija (cm)86,36 cm
Kosketusnäyttöcross
LED-taustavalocheckmark
Taustavalon tyyppiLED
Suurin päivitystaajuus165 Hz
Näytön teknologiaLCD
Häikäisemätön näyttöcheckmark
Vakiokuvasuhde21:9
HD-tyyppiUltraWide Quad HD
Pikselitiheys109 ppi
Paneelin tyyppiVA
Näytön pintaMatta
Näytön muotoKaareva
Näyttövärejä16,7 miljoonaa väriä
sRGB-kattavuus (tyypillinen)120%
HDR-tuettucheckmark
Näytön kirkkaus (terävin)550 cd/m²
Näytön kirkkaus (tavallinen)550 cd/m²
Värialue DCI-P390%
Korkeadynaaminen teknologia-alue (HDR)High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Näytön kaarevuusarvo1500R
VakiovärialueDCI-P3, sRGB
Liitettävyys
Äänen sisääntulo3,5 mm
Kuulokelähdöt1
HDMI-porttien lukumäärä2
Kuulokkeiden liitettävyys3,5 mm
HDCPcheckmark
DisplayPort-portteja2
HDCP versio2.2
DisplayPort versio1.4
Kuulokeliitäntächeckmark
Sisäänrakennettu USB-keskuscheckmark
USB-keskuksen versio3.0
Upstream -porttien määrä1
USB A-tyypin downstream -porttien määrä4
USB B-tyypin upstream-porttien lukumäärä1
Paino ja mitat
Laitteen leveys (jalustan kanssa)809 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)546 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)274 mm
Paino (ilman jalustaa)6,6 kg
Korkeus (ilman jalustaa)366 mm
Leveys (ilman jalustaa)809 mm
Syvyys (ilman jalustaa)105 mm
Paino (jalustan kanssa)9,01 kg
Virranhallinta
Virrankulutus35 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus (PowerSave)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite100 - 240 V
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)G
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti40 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti73 kWh
Euroopan tuoterekisterin energiamerkintäkoodi (EPREL)400681
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino12,1 kg
Pakkauksen syvyys9740 mm
Pakkauksen korkeus220 mm
Pakkauksen leveys510 mm
Kaapelilukkopaikkacheckmark
Korkeudensäätöcheckmark
Kääntyvä kulma alue10 - -10°
Kallistuskulma15 - -5°
Pivot-toimintocross
VESA-asennusliitännät100 x 100 mm
Kääntyvyyscheckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Säädettävä korkeus (max)13 cm
Jalusta sisältyycheckmark
Muut ominaisuudet
AlkuperämaaKiina
Varjonhallintacheckmark
Irrotettava tukicheckmark
Jalkojen väriMusta
EtureunaMusta
Matala sinivalo -teknologiacheckmark
AMD FreeSync -tyyppiFreeSync Premium
Sisäänrakennettu kameracross
Kaiuttimien lukumäärä2
Logistiikkatiedot
Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)85285210
EAN4718017927222
Takuu3 vuotta
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • 34 tuuman kaareva näyttö 3440 x 1440 resoluutiolla
  • VA-paneeli 4000:1 kontrastisuhteella
  • Enintään 165 Hz virkistystaajuus ja 1 ms vasteaika
  • DisplayHDR 400 -tuki ja 550 cd/m² enimmäiskirkkaus
  • Kattava väripeitto 120 % sRGB- ja 90 % DCI-P3-avaruuksilla
  • Kaksi HDMI 2.0- ja kaksi DisplayPort 1.4 -liitäntää
  • Sisäänrakennettu neliporttinen USB 3.0 -keskitin
  • AMD FreeSync Premium -teknologia
  • Ergonominen jalusta korkeuden, kallistuksen ja kääntökulman säädöllä
  • VESA-seinäkiinnitysmahdollisuus (100 x 100 mm)