Samsung UE32T4302AEXXH 32" HD Ready LED Tizen TV, 60 Hz, HDR
Valmistaja: SAMSUNG
ID: UE32T4302AEXXH
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Näyttö
Kuvasuhde16:9
Näytön halkaisija81,3 cm (32")
Näytön kirkkaus250 cd/m²
Näytön erottelutarkkuus1366 x 768 pikseliä
Ruudun halkaisija (cm)80 cm
Tuetut grafiikan erottelutarkkuudet1366 x 768
Led-taustavalon tyyppiEdge-LED
Liikkeen interpolointi -tekniikkaPQI (Picture Quality Index) 900
Taajuus60 Hz
Näytön teknologiaLED
Vakiokuvasuhde16:9
HD-tyyppiHD
Näytön muotoLitteä
Dynaamisen kontrastisuhteen markkinointinimiMega Contrast
Natiivi virkistystaajuus60 Hz
Ääni
ÄänidekooderitDolby Digital, Dolby Digital Plus
Nimellisteho RMS10 W
Sisäiset kaiuttimetcheckmark
Kaiuttimien lukumäärä2
Äänen dekoodausteknologiatDolby Digital, Dolby Digital Plus
Liitettävyys
USB 2.0 -porttien määrä1
Ethernet LAN (RJ-45) -portit1
Digitaalisen äänen optinen lähtö1
Komposiittivideo sisääntulo1
Komponenttivideo sisään (YPbPr/YCbCr)1
RF-portteja2
HDMI-porttien lukumäärä2
Yhteinen rajapinta (CI)checkmark
HDCPcheckmark
Yhteinen rajapinta plus (CI+)checkmark
Äänen paluukanava (ARC)checkmark
Consumer Electronics Control (CEC)Anynet+
Common interface Plus (CI+) -versio1.4
HDMI-pikakytkincheckmark
Paino ja mitat
Tuotteen korkeus438 mm
Tuotteen leveys737 mm
Tuotteen syvyys74,1 mm
Laitteen leveys (jalustan kanssa)737,4 mm
Laitteen korkeus (jalustan kanssa)465,4 mm
Laitteen syvyys (jalustan kanssa)150,5 mm
Paino (ilman jalustaa)4 kg
Korkeus (ilman jalustaa)438 mm
Leveys (ilman jalustaa)737,4 mm
Syvyys (ilman jalustaa)74,1 mm
Paino (jalustan kanssa)4,1 kg
Virranhallinta
Virrankulutus27 W
Virrankulutus (pois päältä)0,3 W
Virrankulutus valmiustilassa0,5 W
Energiansäästötilacheckmark
EnergialuokkaF
AC-syöttötaajuus50 - 60 Hz
AC-syöttöjännite220 - 240 V
Tehonkulutus (maks.)60 W
EnergiatehokkuusasteikkoA - G
Energiatehokkuusluokka (SDR)F
Energiatehokkuusluokka (HDR)G
Energiankulutus (SDR) 1 000 tuntia kohti27 kWh
Energiankulutus (HDR) 1 000 tuntia kohti41 kWh
Verkko
Ethernet LANcheckmark
Bluetoothcross
Wi-Ficheckmark
Wi-Fi Directcheckmark
Miracastcheckmark
Web-selaincheckmark
HID-tukicheckmark
Pakkaustiedot
Pakkauksen paino5,8 kg
Pakkauksen syvyys127 mm
Pakkauksen korkeus500 mm
Pakkauksen leveys879 mm
TV-viritin
Virittimen tyyppiAnaloginen & digitaalinen
Automaattinen kanavahakucheckmark
Virittimien lukumäärä1 viritin(tä)
Digitaalisignaalimuodon järjestelmäDVB-C, DVB-T2
Hallintaominaisuudet
On Screen Display (OSD)checkmark
Sähköinen ohjelmaopas (EPG)checkmark
Päälle/pois ajastincheckmark
Automaattinen virrankatkaisucheckmark
Ääniohjauscross
Ohjelma-aika7 päivää
Toimii Amazon Alexallacheckmark
Toimii Google Assistantin kanssacheckmark
Pakkauksen sisältö
Kaukosäädincheckmark
Kaukosäätimen tyyppiTM1240A
Työpöytätelinecheckmark
Elektroninen opascheckmark
Erityisominaisuudet
Samsung-teknologiat (AV/TV)Micro Dimming Pro
Suunnittelu
Tuotteen väriMusta
On/off-kytkincheckmark
VESA-kiinnityscheckmark
Suorituskyky
Pelitilacheckmark
Teksti-TV-toimintocheckmark
Tekstitys-toimintocheckmark
Ympäristön valotunnistincross
Paikallinen himmennyscross
ConnectShare (USB)checkmark
ConnectShare (HDD)checkmark
KuvankäsittelyteknologiaSamsung Contrast Enhancer, Samsung HyperReal Engine
HDR-tuettucheckmark
IPv6-tukicheckmark
Smart-TV
Käyttöjärjestelmä asennettuTizen
ÄlytilatElokuva, Luonnollinen
Internet tvcheckmark
Älytelevisiocheckmark
Hybriditelevisio (HbbTV)checkmark
Näytön peilauscheckmark
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) -versio2
Apple AirPlay 2 -tukicheckmark
EAN8806094908558
Tärkeimmät ominaisuudet:
  • Näyttö: 32 tuumaa (81,28 cm), LED-paneeli Edge-LED-taustavalolla
  • Resoluutio: HD (1366 x 768 pikseliä)
  • Kuvatekniikka: Hyper Real Engine -prosessori ja HDR-tuki
  • Ääni: Kaksi kaiutinta, yhteisteho 10 W, Dolby Digital Plus
  • Älyominaisuudet: Tizen-käyttöjärjestelmä ja sisäänrakennettu Wi-Fi
  • Virittimet: DVB-T2, DVB-C HD ja DVB-S2 teräväpiirtovirittimet
  • Liitännät: Kaksi HDMI-porttia, yksi USB-portti, optinen äänilähtö ja LAN
  • Energialuokka: F
  • Seinäkiinnitys: VESA-standardi 100 x 100 mm
  • Mitat jalustalla (L x K x S): 737,4 x 465,4 x 150,5 mm