logo Multitronic Oy
Korsholmanpuistikko 38
65100 Vaasa
Web: www.multitronic.fi
Puhelin: 06 - 319 77 00
Sähköposti: info@multitronic.fi

Cisco Small Business 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (Minigbic) Multi Mode Fiber 220 metriä (62,5 um) tai 550 metriä (50 um). LC-liitin.

CISCO
MGBSX1
123,90 € Näytä ALV 0% Näytä ALV 24%
Verkkokauppa: 40+ kpl saatavilla Arvioitu toimitusaika: 1-4 päivää
Tuotetiedot
Kuvaus
Saatavuus / Toimitus
Hinnan muutokset
Liitettävyys
YhteysteknologiaLangallinen
Ympäristöolosuhteet
Suhteellinen kosteusalue0 - 85%
Varastointilämpötila-20 - 70 °C
Käyttölämpötila0 - 40 °C
Säilytysympäristön kosteus5 - 90%
Muut ominaisuudet
KuitutyyppiMMF
Suorituskyky
Aallonpituus850 nm
Suurin siirtoetäisyys550 m
EAN4260039342731
Takuu5 vuotta
Source: Icecat.biz

Gigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 and 100 Mbps connections. Formerly Linksys Business Series, now part of Cisco Small Business Network Accessories, the MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver offers the ability to tap into faster networking speeds using fiber optic cabling. Installing the module is as easy as sliding it into an accompanying port on a compatible Cisco switch.