Tällä tuotteella ei ole hinnanmuutostietoja.
ALLIED Layer 2 Switch mit 24 SFP Slots und 4x 10 / 100 / 1000T Combo SFP Ports SFP Slots unpopulated
Valmistaja: ALLIED TELESIS
ID: AT-9000/28SP-50
Tuote ei ole saatavilla
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tätä tuotetta ei valmisteta enää tai sitä ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Tärkeimmät tekniset tiedot
Valitse yksi tai useampi ominaisuus etsiäksesi tuotteita, joilla on samat tekniset tiedot.
Tuotetiedot
Kuvaus
Myymäläsaatavuus
Toimitus
Hinnan muutokset
| Liitettävyys | |
| SFP/SFP+ portteja | 28 |
| Combo SFP-porttien määrä | 28 |
| Basic kytkentä RJ-45 Ethernet-porttien määrä | 28 |
| Paino ja mitat | |
| Paino | 4,01 kg |
| Virranhallinta | |
| Virrankulutus | 37,42 W |
| Ympäristöolosuhteet | |
| Käytön suhteellinen kosteus (H-H) | 5 - 90% |
| Varastointilämpötila | -25 - 70 °C |
| Käyttölämpötila (T-T) | 0 - 40 °C |
| Säilytysympäristön kosteus | 5 - 95% |
| Lämmön poisohjaus | 127,768 BTU/h |
| Protokollat | |
| Hallintaprotokolla | WEB, CLI, SNMP |
| Verkko | |
| Täysin kaksipuolinen | ![]() |
| Verkkostandardit | IEEE 802.1d,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| Datasiirto | |
| MAC-osoitetaulukko | 8000 entries |
| Tuettu tiedonsiirtonopeus | 10/100/1000 Mbps |
| Suurin tiedonsiirtonopeus | 1 Gbit/s |
| Suojaus | |
| MAC-osoitteensuodatus | ![]() |
| Hallintaominaisuudet | |
| Kytkinkerros | L2 |
| Quality of Service -tuki | ![]() |
| Kytkin tyyppi | Hallittu |
| Muut ominaisuudet | |
| Mitat (LxSxK) | 440 x 256 x 44 mm |
| Tehovaatimukset | 100 - 240V AC, 50/60Hz, 1A |
| Yhteysteknologia | Langallinen |
| Suunnittelu | |
| Turvallisuus | UL 60950, EN 60950-1 |
| Pinottava | ![]() |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet -tuki | ![]() |
| Suorituskyky | |
| Sisäinen muisti | 128 MB |
| Keskimääräinen vikaantumisaika | 340000 h |
| Flash-muisti | 16 MB |
| Melutaso | 41,7 dB |
| EAN | 0767035178936 |
| Takuu | 1 vuosi |
| Source: Icecat.biz | |
Allied Telesis AT-9000/28SP
Layer 2 -tason hallittava Gigabit Ethernet -kytkin, jossa 24 kpl 100/1000Mbps SFP-kuitumodulipaikkoja sekä 4 kpl Combo-portteja (vaihtoehtoisesti SFP tai 10/100/1000T RJ-45).
Layer 2 -tason hallittava Gigabit Ethernet -kytkin, jossa 24 kpl 100/1000Mbps SFP-kuitumodulipaikkoja sekä 4 kpl Combo-portteja (vaihtoehtoisesti SFP tai 10/100/1000T RJ-45).
Multitronic Vaasa: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Pietarsaari: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Jyväskylä: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Lappeenranta: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Multitronic Maarianhamina: 0 kpl
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Arvioitu toimitus: Ei toimitustietoja
Tänään: Suljettu
Edellä mainitut tekniset tiedot ovat vain viitteellisiä, ja ne voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta. Pidätämme oikeuden korjata virheet ja käyttää kuvia ohjeellisina. Teksti voi sisältää automaattisesti luotuja tai koneellisesti käännettyjä osia, mikä saattaa aiheuttaa epätarkkuuksia.


